İmza Koleji’nde 23 Nisan coşkuyla kutlandı

İlimiz eğitim alanında öncü kuruluşlarından Özel İmza Koleji, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı nedeniyle bir tören düzenledi.

İmza Koleji’nde 23 Nisan coşkuyla kutlandı

Haber: BMA

Bu yıl 98. Yıldönümünü kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Özel İmza Koleji ortaokulu öğrencileri tarafından düzenlenen törenle kutlandı. Okul bahçesinde düzenlenen törene büyük özenle hazırlanan öğrenciler birbirinden anlamlı gösteriler sahnelediler. Törenin açılış konuşmasını yapan ortaokul müdürü Senai Hancı, bu sene okullarında düzenledikleri ilk tören olduğunu belirterek “Böylesine anlamlı bir günde sizlerin karşısına ilk defa çıkmanın gururunu yaşıyoruz. İnşallah seneye daha büyük ve kalabalık bir organizasyonla karşımıza çıkarız. Organizasyonda emeği geçen öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz” dedi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan tören, Türkçe Öğretmeni Ceylan Çetin’in günün anlam ve önemini belirten konuşmasıyla devam etti. Ardından öğrenciler tarafından okunan duygusal şiirler, eğlenceli dans gösteri ve öğrencilerin doyasıyla eğlencesiyle tören sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2018, 12:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER