İnceler, Evirgen’e başarılar diledi

Başkent Bolulular Birliği Başkanı Yakup Evirgen beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Belediye Başkan vekili Haluk İnceleri ziyaret etti.   Başkent Bolulular Birliği Başkanı Yakup Evirgen, Ankara'da yapılan çalışmalarla...

İnceler, Evirgen’e başarılar diledi

Başkent Bolulular Birliği Başkanı Yakup Evirgen beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Belediye Başkan vekili Haluk İnceleri ziyaret etti.

 

Başkent Bolulular Birliği Başkanı Yakup Evirgen, Ankara'da yapılan çalışmalarla ilgili Belediye Başkan Vekili Haluk İnceler'e bilgiler verdi. Evirgen, Başkent Ankara'da 'Bolulular Buluşması' olarak adlandırılan ve her ay orada yaşayan Boluluları bir araya getiren buluşmalar gerçekleştirildiğini ve bu toplantılarda bürokratların, siyasetçilerin, işadamlarının ve birçok kesimin bir araya geldiğini ifade etti. Ankara'da düzenli olarak yapılan toplantılarda Bolu merkez ve ilçelerde yapılan çalışmaların anlatıldığı belirten Evirgen, "Bu toplantılarda fikir alışverişi yaparak Bolu'yu daha iyi tanıtmanın çalışmalarını yapıyoruz" dedi. Belediye Başkan Vekili Haluk İnceler ziyaret dolayısıyla Başkent Bolulular Birliği Başkanı Yakup Evirgen ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, Bolu'nun tanıtımı için Boluluları bir araya getirerek bu tür organizasyonların sağlanmasının çok güzel bir düşünce olduğunu söyleyerek çalışmalarında başarılar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER