İnşallah bu sefer işe yararlar

Bolu’da İzzet Baysal Caddesi’nde yenileme çalışmaları parke taşlarının sökülmesi ile devam ediyor. Taşların sökülerek yerine renkli asfalt gelmesi bekleniyor. Yıllar önce binlerce para harcanarak yere döşenen ve bu güne kadar Bolulu vatandaşlara çile çektiren parke taşlarının nerede kullanılacağı da merak konusu oldu.

   İnşallah bu sefer işe yararlar

Haber: Kasım ŞAHİN

 Bolu’da İzzet Baysal Caddesi’nde yenileme ve düzenleme çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Pazar sabahından  itibaren caddenin bazı bölümlerinde yer alan parke taşlarının sökülerek kaldırılma işlemine başlandı. Öğrenilen bilgiye göre ilk çalışmalarda kullanılan renkli asfaltın beğenildiği ve kullanışlı olduğu için caddenin tamamı aynı şekilde olacak. Çalışmaların ise ne zamana kadar süreceği henüz belli değil.

Parke taşlarının söküm işlemleri sırasında İzzet Baysal Caddesinin adeta bir savaş alanı görüntüsünü anımsatması vatandaşların tepkisine neden oldu. Yapıldığı günden bu yana sürekli olarak kırılan ve özellikle yağmurlu havalarda vatandaşların elbiselerinin çamurlanmasına neden olan parke taşlarının kaldırılması sevinç yaratırken, bu sefer sökülen taşların nerelere kullanılacağı meraklara neden oldu. 

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2017, 10:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
bolulu
bolulu - 3 yıl Önce

olsun, başkanım yeniden bozar, yapar. size ne? belediyede para var. kıskanmayın

MUSAFIR
MUSAFIR - 3 yıl Önce

o değilde bu sefer yapilanlar kaç sene gidecek acaba hak var hukuk var gunah bu paralara ben hakkimi helal etmiyorum

SIRADAKİ HABER

banner128