İntihar etmek için 5’inci kata çıktı

Bahçelievler Mahallesi Karanfil sokak üzerinde 5 katlı bir inşaata çıkan ve 15 yaşında olduğu belirlenen genç bir erkek intihar girişiminde bulundu. Bölgeye çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

İntihar etmek için 5’inci kata çıktı
HABERİN GALERİSİ
İNTİHAR

İNTİHAR

Haber: Kasım ŞAHİN

Saat 15.30 sıralarında kimliği henüz belirlenemeyen 15 yaşında olduğu öğrenilen genç bir erkek Bahçelievler Mahallesi Karanfil Sokak üzerindeki bir inşaatın 5’inci katına çıkarak, kendini boşluğa bırakacağını belirterek bağırmaya başladı. Gözyaşlarına boğulan genç son anda polisin girişimi sonrası intihardan gaz geçirildi.

Genci kurtarmak için polis alarma geçti. Bölgele gelen itfaiye ekipleri hava yastığını kurarken, sağlık ekipleri de olay yerinde teyakkuzda geçerken, konusunda uzman olan bir polis memurunun çatıda genci ikna etmesinin ardından intihar girişimi sonlandırıldı. Olay yerine gelen gencin dayısı, yeğeninin ailevi problemleri olduğunu söylerken, intihar girişiminde bulunan genç ifadesi alınmak üzere önce sağlık kontrolünün ardından daha sonra da Bahçelievler Polis Merkezine götürüldü.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2019, 16:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER