İntihardan son anda kurtarıldı…

Bolu’da maddi imkansızlar ve aile problemleri yaşayan bir vatandaş çareyi intihar etmekte buldu. Ancak, olay yerine zamanında gelen Asayiş ekipleri şahsı son anda aşağıya atlamak isterken son anda ölümden kurtardı.

İntihardan son anda kurtarıldı…

HABER: FARUK ÇİDEM – KASIM ŞAHİN

Dün öğleden sonra meydana gelen intihar teşebbüsü, çevredeki vatandaşlara korku dolu anlar yaşattı. Kastamonu doğumlu M.G. isimli vatandaş, geçim sıkıntısı sebebiyle belediye meydanındaki Büyük Camii avlusundaki korkuluklardan kendisini aşağı atmak istedi. 4 çocuğu olduğu öğrenilen M.G.’nin uzun zamandır geçim sıkıntısı çektiği ve evine ekmek götüremediği öğrenildi.

Çevredeki vatandaşların polise haber vermesiyle olay yerine gelen Asayiş ekipleri M.G.’yi kısa bir sürede ikna ederek intihar etmesini engelleyerek atlamak üzereyken son anda ölümden kurtardılar. Zorlukla polis otosuna bindirilen M.G. sağlık kontrolünden geçirilmek üzere İzzet Baysal Devlet Hastanesi’ne götürdüler. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.


Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2015, 19:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 5 yıl Önce

arkadaş bu olay önümüzde oldu bolunun bütün gazetelerini okudum bir tanesi de doğru yazmazmı arkadaş adam millete şov yaparken iki zabıta geldi adamı tuttu avluya aldı yere yatırdı ellerini arkada birleştirdi polis de kelepçeyi taktı götürdü yarım saat sonrada belediyede zabıta müdürlüğünde gördüm adamıadamı olay bu

SIRADAKİ HABER

banner128