Iraklı sapık

Irak’taki iç savaştan tek başına kaçarak Bolu’ya gelen M.A.N isimli şahıs, genç bir kızı sapıklık yapınca şikayet üzerine İzzet Baysal Caddesi üzerinde polis tarafından yakalandı.

 Iraklı sapık

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu polisi Irak’lı sapığı yakalayarak gözaltına alındı. Sapık S.Ö. İsimli genç kızın ihbarı üzerine yakalandı. S.Ö., başından geçenleri şöyle anlattı; “Bir an önce Iraklı olduğunu bildiğimiz şahıs Terminal’de çalıştığım işyerime geldi ve sürekli olarak bana yarı Türkçesiyle sözlü tacizlerde bulunmaya başladı. İşyerimden şehir merkezine gelsem de sürekli beni takip edip laf atıyordu. Bir ay boyunca korkumdan kesmeye bir şey diyemedim. Ama, İzzet Baysal Caddesi üzerinde beni bulup elle tacizde bulununca durumu polise bildirdim” dedi.

Iraklı sapık M.A.N.’nin tacizlerinden bunalan S.Ö., önceki akşam 155 Polis İmdat hattını arayarak durumu bildirdi. Haber merkezinin anonsu üzerine bölgeye sevk edilen Asayiş ekipleri önce tacize uğrayan genç kızla buluştu. Ardından 100 metre ileride bekleyen tacizciyi gören genç kız, “Bakın işte orada. Elinde poşet olan esmer adam” demesi üzerine ekipler hemen M.A.N.’yi yakalayarak gözaltına aldı. Olayı gören bazı vatandaşlarda Iraklı sapığa tepki gösterdiler. Genç kız şahıstan davacı ve şikayetçi olduğunu bildirmesi üzerine zanlı ile birlikte Bahçelievler Polis Merkezi’ne gitti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2014, 19:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
ata
ata - 6 yıl Önce

hala daha her milletten bu tür insanların çıkabileceğini iddia eden kendini akıllı zanneden zavallı kıtlar.sürülerinde böyle adi ve şerefsizleri bu kadar yoğun bişekilde barındıran diğer hiçbir topluluk olmamakla birlikte savaştan kaçmış biri olarak onlara kucak açanlara karşı bu tür hareketleri yapacak kadar vicdansız adi ve şerefsizlere diğer hiçbir toplumdada bu kadar sık rastlayamazsınız.bunlara iyilik yaramaz.bunlarla düşman olursanız dost olduğunuzdan çok daha az zarar görürsünüz.hatta asırlardır kendilerini köleleştirenlere karşı korkudan göstedikleri itaat düşman olduğunuz vakit hiç zarar görmeceğinizinde kanıtıdır.askerlik yapan herkes bilirki bunlar aynılarını kendi aile üyelerinede yapmaktalar.

SIRADAKİ HABER