İş güvenliği her şeyden önce gelir

Bolu Sanayici Ve İş Adamları Derneği (BOSİAD) eğitim seminerlerine devam ediyor. Bosiad’ın bugün yapacağı eğitim seminerinin konusunu “İş güvenliği” oluşturuyor.   15 Kasım 2012 Perşembe günü,...

İş güvenliği her şeyden önce gelir

Bolu Sanayici Ve İş Adamları Derneği (BOSİAD) eğitim seminerlerine devam ediyor. Bosiad’ın bugün yapacağı eğitim seminerinin konusunu “İş güvenliği” oluşturuyor.

 

15 Kasım 2012 Perşembe günü, Bosiad Konferans Salonunda yapılacak olan “İş Güvenliği” konulu semineri saat 18.30’da başlayacak. İş Güvenliği Uzmanları Burak Aşçı, Oğuz Alper Temiz ve Dündar Şakul’un konuşmacı olarak katılacağı seminerde, İş güvenliği nedir? İş Güvenliği hakkında kanunlar, yönetmelikle ve genelgeler nelerdir? İş Güvenliği hakkında yeni yapılan düzenlemeler nelerdir? Şeklindeki soruların yanı sıra, İş güvenliği için alınması gereken tedbirler hakkında katılımcılara bilgiler verilecek. Bolu Sanayici Ve İşadamları Derneği (BOSİAD) Başkanı İsmail Hakkı Özmen, işyerlerinde yaşanan kazaların Türkiye ekonomisine ve işverene ciddi şekilde zararlar verdiğini belirtti. İş ve işçi kayıplarının önemine dikkat çeken Özmen, “Üyelerimizi ve Bolu’daki sanayi kuruluşlarındaki patronlarımızı yöneticilerimizi özellikle bu seminerimize davet ediyoruz. Mutlaka katılmalarını istiyoruz. Çünkü bu seminerde kendilerini ilgilendiren çok önemli konulara değinilecektir” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124