İSMİNİ ZİKRETMEK İSTEMEDİ!!!

Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, ilginç bir açıklamada bulundu. Küpçü, “Bolu ‘da ismini zikretmek istemediğimiz bir siyasi partinin milletvekili, AK PARTİMİZ ve Cumhurbaşkanımız ile ilgili haddi aşan, Edep Ve Haya Dışı İftira Ve İsnatlarda bulunmuştur” diye konuştu.

 İSMİNİ ZİKRETMEK İSTEMEDİ!!!

Milletçe zor  ve sıkıntılı bir süreç geçirdiğimiz bu günlerde, Kocaman medeniyet havzasının evlatları ,her zamankinden daha çok birliğe, beraberliğe ihtiyaç vardır. Diyen Küpçü açıklamasını şöyle sürdürdü;

Milletimize;  vesayet odaklarınca desteklenen terör örgütlerince yapılan; her türlü kalleşçe ve namussuzca saldırılara karşı, bir ve beraber olmamız gereken bir zamanda, terörü ,vesayet odaklarını lanetlemesi gerekenler bunun üzerinden siyaset yapmaları edep ve haya dışıdır.….

Zira unutmasınlar ki; bu millet kadim bir medeniyettir. Bu kadim medeniyetin torunları, Şehadeti ,Rahmet-İ Rahman-I canlarından daha aziz bilmektedirler…bu süreç siyaset yapılacak veya oy devşirilecek bir zaman değil, milletçe bir ve beraber olunacak bir  zamanıdır….

Şehadeti ,Rahmet-İ Rahman-I bilmeyenler ,dün Bolu sokaklarında, bu gün topa tuttukları HDP ile kol kola ,omuz omuza yürürlerken ,Tunceli’den dağdakine selam gönderen vekillerle siyaset yaparlarken, gezi parkında ağaç diye devletin TOMA’larını yakanlar ,Mecliste  Hdp ile beraber hareket edip, TÜRKİYE’nin istikbaline yönelik el kaldırmayanlar, bu toplumun her türlü medeniyet kodunu inkar edenler;  SİYER-İ NEB’İYE, KUR’AN’A,VATAN EVLATLARI LEHİNE ÇIKAN HER KANUN’A   ( Tezkere,İç Güvenlik Yasa’sı,) dört buçuk yıl boyunca Hdp ile beraber muhalefet edenler ,şehadet şerbetini içmiş vatan evlatlarının maneviyatları üzerinden siyaset yapmaları edep ve ahlak dışı olsa gerekir…

Kendi Genel Başkan Yardımcılarının “Biz Ailecek Hdp’ye Oy Verdik Demelerini” meclis başkan vekillerinin ve kendi milletvekili adaylarının Hdp ‘Lilerle Hatta Eş Başkanı    İle  İlk Karşılaştıklarında “Çak Yapmalarını”  Hala Unutmadık !!!!

KIBLEMİZ TAKSİM DİYENLERLE izzet baysal da beraber yürümelerini de hala unutmadık !!!

Şehit Cenazelerinden bu günlerde maneviyat yapanlar: dün şehadet şerbetini içen şehitlerimizin annelerinin ve eşlerinin başörtüsünden rahatsız olup ,(adına “laik devlet ,özgür tolum için aydınlar bildirisi” dedikleri ) ve ilgilinin 21 milletvekilinden biri olarak  imza attıklarını  unutmadık !!!

İsmini Söylemek İstemediğim Milletvekili Açıklamalarında      : “hdp diye bir yapı var. siyasi parti demiyorum, bir yapı var. terör örgütünün açık şekilde temsilcisi. bugün askerimizi, polisimizi mayın tuzağına düşüren o tuhaf kıyafet giymiş adamın kravatlısı, türkiye büyük millet meclisi’nde bunlar. bunlar hiçbir zaman terör ile aralarına mesafe koymadılar’””” diyen bolu milletvekili , partisinin  anayasa mahkemesine götürdükleri  iç güvenlik yasasından haberi yok herhalde;

 bu yasa çıkmasın diye  Hdp İle Mecliste Beraber Eylem Yapanlar utanmadan ve sıkılmadan verdikleri demeçler ,YAZIKLAR OLSUNNNN!!!!

 

İŞTE KARDEŞ PARTİLERİ HDP İLE BERABER İTİRAZ ETTİKLERİ İÇ GÜVENLİK YASASI VE BAŞLICA MADDELERİ;

Hükümetin, 17 Şubat’ta TBMM Genel Kurul gündemine getirdiği İç Güvenlik Paketi, 1,5 ay süren kavgalı-yaralamalı görüşmelerden sonra yasalaştı. “Polis devleti yaratıyorsunuz” eleştirilerine hedef olan düzenleme, Genel Kurul salonunda eylem, kavga, protesto ve sloganlar eşliğinde günlerce tartışıldı.. Özellikle toplumsal eylemlerde polisin müdahale yetkisini arttıran düzenleme, “gözaltı sürelerinin arttırılması”, “polisin arama yetkisi”, “önleyici gözaltı”, “jandarmaya siyasi müdahale” başlıklarında sert dille eleştirildi. Meclis tarihinde nadir yaşanan bir durumla, üç muhalefet partisi ortak hareket ederek yasaya direndi. CHP tarafından seçimden önce Anayasa Mahkemesi’ne götürülecek olan tartışmalı düzenleme, özetle şu hükümleri içeriyor:

48saate kadar gözaltı ;Şiddet olaylarının yaygınlaşarak kamu düzeninin ciddi şekilde bozulmasına yol açabilecek toplumsal olaylar’ gerekçe gösterilerek, toplu olarak işlenen suçlarda polise 48 saate kadar gözaltına alma yetkisi verildi. Polis, başkalarının can güvenliğini tehlikeye düşürdüğü gerekçesiyle eylemi suç oluşturmasa bile kişileri ‘önleyici gözaltı’ adı altında, olay yerinden uzaklaştırabilecek.

Silah kullanma ve dinleme :Polis, molotof, patlayıcı, yanıcı, yakıcı, boğucu, yaralayıcı ve benzeri silahlarla saldıranlara veya teşebbüs edenlere karşı, saldırıyı etkisiz kılacak ölçüde silah kullanabilecek. Yasadışı yürüyüş ve gösterilerde gerektiğinde boyalı su da kullanılabilecek.

Üniformaya 3 yıl   :Yasadışı örgüt ve topluluklara ait amblem, işaret taşıyarak veya bu simgelerin olduğu üniformayı andırır giysiler giyerek katılanlar; kanunların suç saydığı afiş, pankart, döviz, resim, levha, araç, gereçler taşıyarak, bu nitelikte sloganlar söyleyerek veya ses cihazlarıyla yayınlayarak katılanlar, 6 aydan 3 yıla kadar hapis cezası alacak. Bu suçun ceza alt sınırı 2 yılın altında olduğu için tutuksuz yargılanabilecekler.

Kaşkol hapsi         :Kimlik gizlemek için yüzlerini tamamen veya kısmen, bez gibi malzemelerle örterek toplantı ve gösteri yürüyüşüne katılmak da suç kapsamına alındı. Cezası, 3 yıldan 5 yıla kadar hapis. Bu suçu işleyenlerin cebir ve şiddete başvurmaları ya da her türlü silah, molotof ve benzeri patlayıcı, yakıcı ya da yaralayıcı maddeler bulundurmaları veya kullanmaları halinde verilecek cezanın alt sınırı 4 yıldan az olamayacak. Sadece kaşkol ile yüzünü örten bile tutuklanabilecek.

Vandal cezası       :    Toplumsal olaylarda, kamu mallarına verilen zararlar ile gerçek ve tüzel kişiliklerin mallarına verilen zararların devletçe karşılanması halinde, ilgili idare bunu sorumlulara yansıtacak. Zararın karşılanmasında zaman aşımının önüne geçilmesi için de bu süre bir kat arttırıldı.

Bonzaiye ağır ceza              :

Demir bilye 4 yıl                   :Toplantı veya gösteri yürüyüşlerinde, ‘havai fişek, molotof ve benzeri el yapımı patlayıcılar, demir bilye ve sapan’, bulundurulması ve taşınması yasak olan maddeler kapsamına alındı. Bunları taşıyanlara verilecek cezalar da arttırılarak, 2 yıl 6 aydan 4 yıla kadar hapis cezası getirildi. Cezanın alt sınırı 2 yılın üzerinde olduğu için bu durumdakiler tutuklanabilecek.

DİYECEĞİM TEK ŞEY EDEP YAHU …..!!!!!!! elbette olanlara,,,

CİHAN ŞAHİT OLSUN Kİ ;  Siyaset yapmaksızın vatan evlatlarına haince,kalleşce,kahpece saldıranların kökünü kurutasıya kadar ve yine bu kadim medeniyetin yeni Türkiye yolundaki yürüyüşüne millet iradesine  saygısız davrananları ,siyaset uğruna hiç bir ahlaki değer taşımadan vatana,millete ve kudretli devletimize operasyon yapmaya çalışan  yerli ve yabancı işbirlikçilerle ,vesayetçilerle sonuna kadar  mücadele edeceğiz !!!!

Yine Cihan Şahit olsun ki ;  tekbir deyince Allah’ü Ekber’in ne demek olduğunu bilmeyenlerin ,cenaze namazında “ve Celle Senaüke” ‘nin okunacağını bilmeyenlerin ve bu güne kadar bu toplumun değer yargılarını inkar edip anayasa mahkemesine götürenlere elbette bu alanı bırakmayacağız !!!!

tek bir sevdamız var !!!! oda Karakurum’dan başlayan Poçitelli’ye ,Tebriz’e,Nişabur’a ,İsfehan’a ,kutsal topraklara ,üç kıta’ya ,yedi iklime  bu kadim medeniyetin torunlarını dün olduğu gibi bu gün de hatırlatacağız,amma !!!!  önce kendi içimizdeki medeniyet pınarından nasiplenmemişlere  ,vesayetçilere ,yerli işbirlikçilerine , değersiz siyaset yapanlara,edepsiz siyaset yapanlara öğreteceğiz!!!!!

milletce bir ve beraber olmanın ,beraber yürümenin ,yeni Türkiye’nin  milet eksenli ,insan eksenli ,değer eksenli siyaset yapması noktasında yine dik,omurilikli,adam gibi durmaya devam edeceğiz !!!!

zor zamanlarda adam gibi durmak ,her kişinin değil, er kişinin harcıdır.!!! Bolu Kamu Oyumuzla saygıyla paylaşırız. HABER MERKEZİ

                                                                                                              

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2015, 11:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
emekli
emekli - 5 yıl Önce

zor ve sıkıntılı süreci yaratan kim

ayşe çınar
ayşe çınar - 5 yıl Önce

askerler ni̇ye ölüyor. mecli̇s ni̇ye kapali....si̇z ne yapiyorsunuz....ni̇ye mecli̇ste çalişmiyorsunuz....

ahmet san
ahmet san - 5 yıl Önce

çok i̇yi̇ masal anlatiyon okadar. mecli̇s kapali...bi̇ de bayram tati̇li̇ni̇ uzatin.yopluca uyuyalim...ne i̇şi̇ni̇ze geli̇r...

Adamın dibi
Adamın dibi - 5 yıl Önce

geç bunları sayın küpçü, kimin neyi nasıl cilaladığını herkes gayet iyi biliyor. çözüm sürecinde pkk'ya baskın yapılmadı acaba? pkk şehir silahlanması, mühimmat depolaması yaparken istihbarat neredeydi? asfaltın altına bomba yerleşiyor ses yok, plastik patlayıcılar tırlarla yurda sokuluyor ses yok. niye güvenliğin önünü kestiniz, hiç mi gören duyan olmadı?
masal anlatma da şakşakçılıktan vaz geçin artıkkkkkkkkk

Bolulu
Bolulu - 5 yıl Önce

sayın küpçü, sen gerede milletvekili mi, bolu milletvekilimizin? boluda seni gören var mı? bu güne kadar bolu, diğer 7 ilçe ve 3 belde için attın bir imza var mı? meslek gereği her söze verilecek cevabın var. dörtdivan'ın yüksekokul işi ne oldu? bunu sana geldiğinde soracağız, elbet. unutma ki, rektöre, söz geçiremiyorsun ve sizi parmağında oynatıyor. ne oldu üniversitede cemaat yapılanmasına seyirci kaldın be birader. çıkıp başkalarını suçlama, aynaya bak olu mu? gerçi olu mu olu, burası bolu...

SIRADAKİ HABER