“İşte AK Parti, işte Fatih Metin farkı!”

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Bakan Murat Kurum’un sözünü verdiği 3 milyon TL’lik hibe ile ilgili Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Bolu Belediyesi’nin arandığını ve ‘Hibeniz hazır, protokolünüzü hazırlayın’ denildiğini duyurdu.

“İşte AK Parti, işte Fatih Metin farkı!”

Haber: C. Kutay Aykan

Seçim çalışmaları kapsamında Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu ve Cumhur İttifakı AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin ile birlikte Okçular- Yeni Mahalle’sine giden AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Yukarı Çarşı esnafına müjdeli haber verdi. Doğanay, burada yaptığı açıklamada, Bolu’ya gelen Murat Kurum’un Fatih Metin’in isteği üzerine Yukarı Çarşı esnafı için 3 milyon TL hibe sözü verdiğini hatırlatarak, “Bugün Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Bolu Belediyesi aranarak ‘Hibeniz hazır, protokolünüzü hazırlayın’ denildi” dedi.

“HALKIMIZDAN LAF ÜRETENLE İŞ ÜRETENİ İYİ AYIRT ETMELERİNİ RİCA EDİYORUM”

Metin’in daha seçimi kazanmadan Bolu’nun önemli bir sorununu çözdüğünü söyleyen Doğanay, “İşte AK Parti, işte Fatih Metin farkı bu! Daha Belediye Başkanı seçilmeden, daha Bolululardan yetkiyi almadan, Bolu’nun sorunlarını çözebilecek bir güce sahip. O denli güçlü bir çevresi var. Eğer Yukarı Çarşı’nın sorununu Belediye Başkanı olmadan çözebiliyorsa, çok daha fazlasını rahatlıkla yapabilir. Keza Tarım Bakanlığı’ndan Karadere sularının Bolu’ya getirilmesi için 25 milyon TL’lik bir ödenek sözü de almıştı.  O nedenle halkımızdan laf üretenle iş üreteni iyi ayırt etmelerini rica ediyorum.” diye konuştu

Erdal Tanrıverdi

YORUM EKLE
YORUMLAR
ÖZBOLULU
ÖZBOLULU - 1 yıl Önce

ANLADINIZ ARTIK ABBASYOLCUU VERİN VAATLERİ GELSİN BAAKANLAR AMAAA GİDİCİ ABBASIN YANINDA NURETİN BAŞKANDA GİDİCİİİİ

SIRADAKİ HABER

banner128