İŞTE HALKIN BAŞKANI

Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydili, Karacasu Beldesinde yapılan imar çalışmalarında vatandaşların sıkıntı çekip, çekmediğini, olumsuz durumların yaşanıp yaşanmadığını anlattı. Başkan Beydili, “halkımız bize güveniyor, onların aleyhinde iş yapmayacağımızı biliyor, anlayışla karşılıyorlar. Vatandaşlarımıza teşekkür ederim” diye konuştu.

İŞTE HALKIN BAŞKANI

HABER: ESRA ÖZTÜRK

 Karacasu’daki imar yollarının yapımı sırasında vatandaşların yaklaşımı hakkında bilgiler veren Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydili, “Bu sene imar yollarını açıyoruz ve açarken de mahalledeki vatandaşımızı çağırıyoruz. Diyoruz ki, kardeşim bu imar yolu, senin alanına 2 metre giriyor diyoruz. Vatandaşta gayet anlayışla karşılayıp, Başkanım sen doğru olanı yaparsın, yol yapılacaksa imara açılsın diyorlar. Yol medeniyetten gelir. İmara açtığımız yerlerde bordür taşına devam ediyoruz. Diğer taraftan imar sırasında vatandaşın duvarını yıktıysak tekrar daha iyisini yaptık, kapısını yıktıysak yeni kapı yaptık ve asla vatandaşımızı mağdur etmedik. Belediyecilik de zaten budur, vatandaşı kırmadan, üzmeden, anlaşarak, paylaşarak, vatandaşla beraber istişare yaparak yollarımızı açıyoruz” dedi.

2017’de YENİMAHALLE İMARA AÇILACAK

2017 yılında Yenimahalle’de bulunan yolların genişletilmesi için imar çalışmalarının yapılacağını belirten Başkan Beydili, “Yenimahalle araları biraz sıkıntılı, yollar dar ve araçlar dönüş yapamıyor. Yenimahalle’nin imarını çıkaracağız ve vatandaşla toplantı yapacağız. Vatandaşa imar planını gösterip fikrini alacağız. Vatandaşımızın tepki göstereceğini sanmıyorum ama onların gönlünü alarak inşallah 2017 yılında imar ile ilgili böyle bir çalışma yapacağız.  Yol boylarına düzenleme yapıyoruz. Altyapıya önem veriyoruz. Yapılması gereken ne ise onu yapıyoruz, halkımızla iç içeyiz” diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2016, 09:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
N14
N14 - 4 yıl Önce

ahbi̇de karacasuya 2b gelse herkes rahat edecek..

FATİH TATAR
FATİH TATAR - 4 yıl Önce

merhaba.insanları bu şekilde kandırmaya gerek yok.size yakışan sözleri konuşunuz.yeni mahallede kanalizasyon sorunu başta olmak üzere halen gündeme alınmayan doğal gaz sorunu vardır.ne yazıkki halen doğal gaz dan bahsedilmiyor.ayrıca tam olarak sınırlı belli olmayan ve halenm mahkemesi süren büyük berk köyü de es geçilmektedir.bu durum berk in çayırlarını belediye bir türlü alamadığı içindir.sizler bolu ilinde tarım ve hayvancılığı bitirmek üzeresiniz.lütfen halka saygılı olunuz.maddi durumlar için halkı mağdur etmeyiniz.büyük berk ve yeni mahalle doğal gaz hattının üzerinde olmasına rağmen halen çalışma yoktur.halka hizmet hakka hizmettir.

SIRADAKİ HABER

banner128