İstifacılar belli oldu

CHP ‘de İstifa eden Bolu il yönetim kurulu üyelerinin isimleri belli oldu. Gazeteniz Bolu Olay habercilikteki tartışmasız önderliğini yine göstererek CHP Genel merkezine istifasını veren il yönetim kurulu üyelerinin isimlerine ulaştı.

İstifacılar belli oldu
 İl yönetiminin düşmesi söz konusu değildir”

CHP Bolu il başkanı Fügen Kara belediye meclis üyeliği ve İl genel meclisi üyelikleri aday adaylığı için il yönetim kurulundan istifa eden üyelerin isimlerini Salı günü yapacağı yazılı basın açıklamasıyla kamuoyuna duyuracağını söyledi. Kara; “İstifalar yüzünden il yönetiminin düşmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Ayrıntılı açıklamayı Salı günü yapacağım yazılı basın açıklamasıyla Bolu kamuoyuna duyuracağım” biçiminde konuştu.

Akay ve Özkan’da istifa etti

Öte yandan CHP’de Merkez ilçe yönetiminden yerel seçimlerde aday adayı olmak başlayan istifa süreci Pazartesi günü de devam etti. Daha önce CHP Bolu Merkez ilçe yönetim kurulunda görev yapan 12 kişi resmi olarak aday adayı olmak için aynı gün görevlerinden istifa etmiş ve merkez ilçe örgütünün düşmesine neden olmuştu. Aradan geçen süreçte geriye kalan 5 kişiden 2’sinin daha görevlerinden yerel seçimler öncesinde aday adayı olmak için istifa ettikleri öğrenildi. Bu isimlerin Çağlar Akay ve Yücel Özkan olduğu öğrenildi.

 

İşte istifa eden CHP Bolu il yönetim kurulu üyeleri;

Cem Karsu

Özaydın Çetin

Orhan Kaya

Hülya Güner

Cahide Benli

Önder Başaran

Hülya Aşkar

Yüksel Özbay

N.Hilal Tan

Esra Yıldırım

Ozan Çelikağa

Ayşe Özbay

Mehmet Ender Şahinkoç

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2013, 21:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
BIÇAK SIRTI
BIÇAK SIRTI - 8 yıl Önce

tanju beyin il seçiminde delege sırasında önden gidip arkadaki figen hanımı tavsiye edip konuşmasındada kadın eli değmeli sözleriyle 1 oyla seçtirip kendi gölge il başkanı yaptı şimdide ilçeyi düşürüp istediği listeyle gölge ilçe başkanı olmak için çalşıyor.tabi son mekan belediye onada DP li 5 senelik CHP li mehtabı seçtirip gölgeliğe devam. şu durumda il başkanı figen hanım vefa borcu olmasa hakkıyla gelmiş olsaydı hiç düşünmez istifayı basardı.nerde o cesaret.14 kişilik il yönetimi çok acı ,durumu dahada vahim yapmayın.tanju beyin hırslarına yenilmeyin.kendiniz olun.chp ye daha fazla zarar vermeyin.ANKARA artık bunu görsün.onu bu duruma getiren kendi akrabasına yaanlış yapan kimlere yapmaz

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124