İstihdam dediğin böyle yaratılır

Bolu’nun önde gelen beyaz et firmalarından CP Piliç yeni başlattığı projeyle ev hanımı ve öğrencilere çeşitli iş imkânları sunuyor.   Mudurnu Yazılar CP Piliç Kesimhane Müdürü...

İstihdam dediğin böyle yaratılır

Bolu’nun önde gelen beyaz et firmalarından CP Piliç yeni başlattığı projeyle ev hanımı ve öğrencilere çeşitli iş imkânları sunuyor.

 

Mudurnu Yazılar CP Piliç Kesimhane Müdürü Mevlüt Taş CP olarak örnek bir çalışma başlattıklarını belirtti. Taş, Part time işçi çalıştıracaklarını ve 16 yaş 60 yaş arasındaki Öğrenci ve ev hanımları başta olmak üzere herkese iş imkânı vereceklerini ifade etti. Belirli günler ve saatlerde çalışacak olan öğrenciler ve ev hanımları ile sözleşme üzerinden çalışacaklarını vurgulayan Mevlüt Taş  işçilerin sigortalarının da yapılacağını belirtti.CP Piliç Kesimhane Müdürü Mevlüt Taş, Mudurnu Süreyya Astarcı Meslek yüksek okulunda okuyan öğrencilere kapılarının sürekli açık olduğunu ifade ederek,” Öğrenci arkadaşlarımız isterlerse Part time ve sigortalı olarak çalışabilirler “dedi. Taş, öğrencilere maddi anlamda destek vermenin ötesinde tecrübe kazanmalarını da sağladıklarını, beğendikleri öğrencilere okul sonrasında iş teklifinde bulunacaklarını da açıkladı.

 

CP Piliç ev hanımlarına da kapılarını açtı

 

CP Piliç Mudurnu Yazılar Kesimhane Müdürü Mevlüt Taş CP olarak Ev hanımları içinde Part Time iş imkânını sunduklarını belirterek, Mudurnu Merkez veya CP ye yakın köylerdeki ev hanımlarının da firmalarında çalışabileceklerini söyledi. Taş, Ev hanımlarının öğleden sonra saat 14.00 ila 17.00 arasında CP Kesimhanesinde kendilerine gösterilecek bölümlerde ve herkesin rahatlıkla yapabileceği işlerde çalışabileceklerini belirterek “Gerek öğrencilerimiz gerekse Ev hanımları için bir çalışma takvimi oluşturduktan sonra Part time çalışacak olan arkadaşlarımız için servis kaldıracağız “ biçiminde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128