İstiklal Marşımıza özel film Bolu’dan

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Öğrenci Konseyi tarafından 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü sebebiyle anlamlı bir film hazırlanıyor. Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinden insanlar İstiklal Marşımızın belirlenen kısımlarını okuyacak ve sonunda Bolu’da tüm halkın katılımıyla bir final çekimi yapılarak film hazır hale gelecek. Bu kapsamda dün öğle saatlerinde Köroğlu Heykeli önünde toplanan kalabalık grup Belediye Bandosu eşliğinde İstiklal Marşını söyleyerek büyük bir katkıda bulundu.

 İstiklal Marşımıza özel film Bolu’dan

Haber:Kasım ŞAHİN

12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü sebebiyle Bolu Belediyesi’nin desteği ve Abant İzzet Baysal Üniversitesi Öğrenci Konseyi’nin organizasyonunda anlamlı bir etkinlik düzenlendi. Etkinlik çerçevesinde yurdun ve dünyanın birçok ülkesinden vatandaşlar, yaşadıkları şehirlerin özel yerlerinde ve kendi şiveleriyle İstiklal Marşımızın belirlenen kısımlarını okuyacak. Bolu’da da vatandaşların ve öğrencilerin katılımıyla Köroğlu Heykelinin önünde toplanan kalabalık hep ir ağızdan İstiklal Marşını söylediler.

Belediye Başkan yardımcı İhsan Ağcan, Üniversite öğrencileri ve çok sayıda vatandaşın katıldığı bu etkinlikte söylenen marşımız kayıt altına alındı. Kısa film Çarşamba günü tüm yurtta yayınlanmak üzere vizyona konulacak.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2015, 09:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128