İtfaiyecilerden çatılarda kar temizliği

Bu güne kadar hep yangınlara müdahale eden, kurtarma çalışmalarına katılan, hayat kurtaran ekipler olarak gördüğümüz Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünde görev itfaiyeciler vatandaşın canını düşünerek apartman ve evlerin çatılarında biriken karları büyük bir titizlikle temizleyerek, kütle halinde karların düşmelerini engellediler. Bu çalışmalar vatandaşlar tarafından taktirle karşılandı.

 İtfaiyecilerden çatılarda kar temizliği

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu'da, çatılardan sarkan karların kütleler halinde düşerek tehlike oluşturunca itfaiyeciler devreye girdi. İtfaiyeciler çatılardan sarkan karları temizleyerek olası kazaları önledi.

Bolu'da insan yoğunluğunun fazla olduğu caddelerdeki binaların çatılarından sarkan karlar temizlendi. Aparman ve evlerin çatılarından sarkan karların büyük kütleler halinde düşmesi tehlike oluştururken, itfaiye ekipleri harekete geçerek karları temizledi. Zabıta ekipleri binaların önüne güvenlik şeridi çekerek önlem alırken, itfaiyeciler ise ellerindeki çubuklarla çatılardan sarkan karları temizleyerek olası kazaları önlemiş oldu.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2015, 18:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128