İyi günde kötü günde vatandaşın hep yanında

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz hasta ziyaretleri kapsamında 5 aileyi evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Halkla iç içe olan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz vatandaşın iyi ve kötü gününde hep yanında oluyor.

İyi günde kötü günde vatandaşın hep yanında

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, beraberindeki heyet ile bugün 5 aileyi evinden ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Hastalarla yakından ilgilenen Başkan Yılmaz ihtiyaç sahibi olan ailelerin eksikliklerinin giderilmesi konusunda da yardım edilmesi talimatını verdi. Çocuk olan sevgisiyle bilinen Başkan Yılmaz, yaptığı ev ziyaretlerinde çocukları da unutmadı. Başkan Yılmaz cebinde taşıdığı şekerleri çocuklara vererek onları da sevindirdi.

Başkan Yılmaz’ın yaptığı ziyaretlere Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekteri Metin Tahaoğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bolu İl Müdürü Bestami Erkoç, İzzet Baysal Ağız Sağlığı ve Diş Hastanesi Başhekimi Taner Laçin, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezer ve AK Parti Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Sema Yeşilbağ ve Yakup Erdoğan'da eşlik etti. HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2016, 19:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
ne ayak
ne ayak - 5 yıl Önce

daha dün karşısındaydınız şimdi yanında mı oldunuz bu nasıl bir basın ahlakı

SIRADAKİ HABER

banner128