İzzet Baysal Devlet Hastanesi Başhekimliği’ne atama

Bolu İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Metin Tahaoğlu, İzzet Baysal Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine Uzman Doktor Muhammed Emin Demirkol’un atandığını açıkladı.

İzzet Baysal Devlet Hastanesi Başhekimliği’ne atama
Bolu İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Metin Tahaoğlu, Uzman Doktor Muhammed Emin Demirkol’un İzzet Baysal Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine atandığını bildirdi.
Tahaoğlu, hedeflerinin hastalara daha modern ve çağdaş bir sağlık hizmeti vermek olduğunu belirterek, "Hasta memnuniyetini esas almak, marka ve model hastane olma çabası içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Muhammed Emin Demirkol’un Bolu İli Kamu Hastaneleri Birliği çatısı altında hizmet verecek olması ile yönetici hekim kadromuz daha da güçlendi. Kendisine yeni görevinde başarılar dilerim” dedi.
 
UZMAN DOKTOR DEMİRKOL GÖREVE BAŞLADI
İzzet Baysal Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine resmen başlayan Uzman Doktor Demirkol, memleketi Bolu’da hizmet verecek olmanın mutluluğu ve gururunu yaşadığını belirtti. Demirkol, özgeçmişi hakkında şu bilgileri verdi: “1984 yılında İstanbul’da doğdum. İlkokulu Yeniçağa’da Yaşar Çelik İlköğretim Okulu’nda okudum. Ortaokulu Bolu İmam Hatip Lisesi’nde okudum. Lise tahsilimi ise İstanbul Bağlarbaşı Lisesi’nde tamamladım. Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde lisansımı tamamladıktan sonra Gerede Devlet Hastanesi’nde pratisyenlik, Acil Servis doktorluğu görevi yaptım. Cerrahpaşa’da İç Hastalıkları bölümünde uzmanlık eğitimimi tamamladım. 2 yıl önce tayinimin çıktığı Van’ın Bahçesaray İlçesi’nde İç Hastalıkları Uzman Doktorluğu ve Başhekimlik yaptım. Ardından da İzzet Baysal Devlet Hastanesi Başhekimi olarak göreve başlamış bulunuyorum. Evli ve 2 çocuk babasıyım.”

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2015, 18:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
mansur
mansur - 4 yıl Önce

sayın metin bey yöneticiyi üniversite belirlemeli değilmiydi yasal olarak üniversitenin belirlemesi kereken kişiyi atama yapmaniz gereki̇rdi̇ ben yasalara uymam di̇yorsaniz başka

saglıkcı
saglıkcı - 4 yıl Önce

metin tahaoglu mu atadı haberi bile sonradan olmustur. atamalar hersey geredeli doktor tarafından yapılıyor metin bey sadece kagıt uzerinde yonetici kendini kullandırma metin bey...

fikret
fikret - 4 yıl Önce

çok başarılı ve azimli bir kişi. kendisini tanırım. mükemmel bir atama olmuş. cok sevindim

onur
onur - 4 yıl Önce

gerede li̇ deği̇l tebri̇k ederi̇m.
gerede ni̇n damadi !!!

nurdan yıldız
nurdan yıldız - 2 yıl Önce

sayın hocam öncelikle allah razı olsun,fakat birde hiç hastaneye gidemeyenler var,evlatları tarafından yalnızlığa terk edilmiş yaşlılar var,bunlarla ilgili bir takip yok,başta dörtdivan belediyesi çok alakasız,kaymakamlık dersen başkanın izinde.gözümle görüp nicesine şahit oldum.birkere birini hastaneye götürmek istedim paramız yok dediler yardım etmek istedim onuda kabul etmediler.köy köy sağlık taraması yapılsa da bu mağdurların sosyal ve sağlık eksikleri bir nebze olsun giderilse daha iyi olmazmı?o yaşlılar ki sigortaları yok yeşil kart statüsündeler dizleri tutmuyor gözler zayıf böbreğinin biri yok duyma sorunu hat safhada yaşları 70 vs vs.değerli hocam sizki yerdekilere merhamet elinizi uzatınız ki göktekilerde size merhamet etsin.saygılar sunarım.

SIRADAKİ HABER