İzzet Baysal vakfı Başımızın tacıdır

Bolu Valisi İbrahim Özçimen’i Türkiye Yol İş Sendikası, Türk Büro Sen temsilcileri ve İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal ziyaret ettiler.   Türkiye Yol İş Sendikası Ankara 2 No’lu Şube...

İzzet Baysal vakfı Başımızın tacıdır

Bolu Valisi İbrahim Özçimen’i Türkiye Yol İş Sendikası, Türk Büro Sen temsilcileri ve İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal ziyaret ettiler.

 

Türkiye Yol İş Sendikası Ankara 2 No’lu Şube yöneticileri Vali İbrahim Özçimen’i ziyaret ettiler. Ziyaret sohbet havasında geçti ve ziyaretin sonunda Vali Özçimen sendika yöneticilerine çalışmalarında başarılar diledi. Vali İbrahim Özçimen’e ziyaretler sürüyor. Türkiye Yol İş Sendikası Ankara 2 No’lu Şube Başkanı Rıdvan Öztaş, Ankara 2 Nolu Şube Genel Sekreteri Fevzi Yılmaz, Ankara 2 No’lu Şube Mali Sekreteri Halil Demirtaş, Ankara 2 Nolu Şube Teşkilat Sekreteri İbrahim Avcı ve sendikanın Bolu Temsilcisi Şeref İlgen, Vali Özçimen’e bir nezaket ziyaretinde bulundular. Ziyaretleri için sendika temsilcilerine teşekkür eden Vali Özçimen,  çalışmalarında sendika temsilcilerine başarılar diledi.

 

Vali Özçimen Türk Büro Sen’e başarılar diledi

Türk Büro Sen Genel Başkan Yardımcıları Osman Eksert Vali Özçimen’e bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Türk Büro Sen Genel Başkan Yardımcısı Osman Eksert ve Bayram Öztürk ile birlikte derneğin Bolu Şubesi yetkilileri Vali Özçimen’i makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette Genel Başkan Yardımcıları Eksert ve Öztürk, Vali Özçimen’e sendikanın Bolu İlinde yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgiler verdiler. Ziyaretleri için Türk Büro Sen Genel Başkan Yardımcıları ve Bolu Şubesi yetkililerine teşekkür eden Vali Özçimen, derneğin çalışmalarında kendilerine başarılar diledi.

 

Özçimen’in son konuğu Baysal oldu

İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal Vali Özçimen’e bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaret sohbet havasında geçerken, Vali Özçimen bu nazik ziyaretinden ötürü Ahmet Baysal’a teşekkür etti. Vali İbrahim Özçimen, İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal ile makamında bir araya geldi. Kendilerine her zaman yardımcı olan Vali Özçimen’e bir nezaket ziyareti gerçekleştirmek için geldiğini söyleyen Ahmet Baysal, kendilerine vakit ayırıp kabul ettiği için Vali Özçimen’e teşekkür etti. İzzet Baysal Vakfı Genel Koordinatörü Mustafa Yaman’da Baysal’a ziyarette eşlik etti.“Bolu’ya sayısız yardımı bulunan bir vakfın başkanı olan Ahmet Baysal’ı burada görmek bizim için memnuniyet vericidir” diyen Vali Özçimen ise vakfa her zaman yardımcı olacağının sözünü verdi ve nazik ziyaretleri için Vakıf Başkanı Ahmet Baysal’a teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128