Jandarma’dan Kartalkaya’ya operasyon

Bolu İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler Kartalkaya’da bulunan bir otele kaçak içki operasyonu ve Gölköy’de bir eve uyuşturucu operasyonu düzenledi. Operasyonlarda çok sayıda kaçak içki ve 40 kök kenevir bitkisi ele geçirildi.

Jandarma’dan Kartalkaya’ya operasyon
Haber: Semih Baykal

Bolu İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler ilimizde kaçakçılara göz açtırtmıyor. Ekipler, dün Kartalkaya’da bulunan bir otele operasyon düzenledi. Ekipler otel’de yaptıkları aramada 12) lt. sahte bandrollü viski ile (4) lt. sahte bandrollü votka olmak üzere toplam (16) lt. sahte bandrollü alkollü içecek ele geçirdi. Ekipler, Otel işletmesi hakkında “5607 sayılı Kaçakçılık Kanununa Muhalefet” suçundan işlem başlattı.

GÖLKÖY’DE 40 KÖK KENEVİR BİTKİSİ ELE GEÇİRİLDİ

Bolu İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, Gölköy Hamidiye Mahallesinde bulunan bir evde uyuşturucu operasyonu düzenledi. Operasyonda ekipler, (40) kök kenevir bitkisi ele geçirdi. Evde bulunan şahıs hakkında ekipler, “Yasadışı Ekim” suçundan işlem başlattı. Ayrıca şahısın yapılan sorgusunda “Silahla Tehdit” suçundan arandığı tespit edildi. Şahıs çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak Bolu Açık Cezaevine teslim edildi.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2018, 11:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER