Kadın Girişimciler TSO’da buluştu

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü nedeniyle bir dizi etkinlik hazırladı. Başkan Orkide İka, tüm kadınları 9 Mart Çarşamba günü saat 18.00'de TSO Konferans Salonu'nda gerçekleşecek olan programa davet etti.

Kadın Girişimciler TSO’da buluştu

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Orkide İka 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle TSO’ nun Konferans Salonu’nda düzenlenen programa tüm kadınları davet etti. İka şu açıklamalarda bulundu; “Tüm yurtta olduğu gibi İlimizde de çeşitli etkinlikler ile kutlanacak. Kurul olarak bizler, her yıl olduğu gibi bu yıl da Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nde, kadınlarımızın yükselen sesi olmak için yine ön saflarda yerimizi alacağız. Kadınlarımızın bilgi ve beceri yönünden gücünü, üretkenliğini kamuda ve özel sektörde temsil eden, kendi girişimcilik hikâyelerini sıfırdan kendileri yaratan önemli kadın girişimcilerimizi, bu etkinliğimizde kadınlarımızla bir araya getireceğiz.

“UZUN YOLCULUKLAR BİLE TEK BİR ADIMLA BAŞLAR”

Konuklarımız; Kadın Girişimciler Kurulumuzun geçmiş dönemde Başkanlığını da yapmış olan, şuanda Bolu Belediyesi'nde Başkan Yardımcılığı görevini başarıyla yürütmekte olan Sayın Emine Davarcıoğlu, yine kadın girişimciliğinin özel sektördeki başarılı profillerinden birisini çizen, Denizbank Bolu Şubesi'nde uzun süredir şube müdürlüğü görevini yürüten, aynı zamanda Kurulumuzun üyesi Sayın Nilgün Özerdoğan, ilimiz sağlık sektöründeki özel sektör girişimciliğinin öncü ve önemli isimlerinden, Özel Çağsu ve Fatma Hatun Hastaneleri sahibi Sayın Fatma Demir ve kadın girişimciliğinin kamudaki başarılı örneklerinden birisi olan, İzzet Baysal Devlet Hastanesi Klinik Psikologlarından Sayın Arzu Babat olacak. ‘Uzun yolculuklar bile tek bir adımla başlar’ felsefesiyle, kadınlarımızın vizyonlarını ve ufuklarını genişletmek, gerek iş dünyamızda, gerek sosyal hayatımızda kadın girişimciliğinin yaygınlaşmasına katkıda bulunmak, kadınlarımıza daha fazla yer açmak, özetle o ilk adımı atmalarına katkıda bulunmak, her zaman olduğu gibi yine temel amaç ve beklentimizdir. Tüm kadınlarımızı, 9 Mart 2016 Çarşamba günü saat 18.00'de Ticaret ve Sanayi Odamızın Konferans Salonu'nda gerçekleştireceğimiz etkinliğimizde bir arada olmaya davet ediyoruz”  dedi. 

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2016, 16:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128