Kadına şiddet Bolu’da da revaçta

Bolu’da Sokak ortasında tekme tokat kavga eden çift’e yoldan geçen vatandaşlar müdahale etti. Eşini döven Murat Karadeniz; “Bıktım bu kadından. İşten geldim, beni uyutmadı. Türkiye'de böyle...

Kadına şiddet Bolu’da da revaçta

Bolu’da Sokak ortasında tekme tokat kavga eden çift’e yoldan geçen vatandaşlar müdahale etti. Eşini döven Murat Karadeniz; “Bıktım bu kadından. İşten geldim, beni uyutmadı. Türkiye'de böyle bir kadın daha yoktur” Dedi.

 

Bolu’da karısının kendisini çok kıskandığını bu yüzden evliliklerinin zehir olduğunu belirten Murat Karadeniz işten geldikten sonra “Bu saate kadar neredesin?" diye soran eşine kızarak dışarı çıktı. Murat Karadeniz, eşinin kendisini takip ettiğini görünce Nurcan Karadeniz'i sokakta tekme tokat dövdü. Nurcan Karadeniz kendisini darp eden eşinden davacı ve şikayetçi olduğunu belirtti. Olay saat 09,45 sıralarında Belediye Katlı Otopark’ın kuzey tarafındaki Boluspor 1965 Taraftarlar Derneği’nin önünde meydana geldi. Nurcan Karadeniz’i yolun ortasında tekme tokat döven Murat Karadeniz’e çevreden yetişenler müdahale etti. Daha sonra olay yerine gelen 112 ekipleri kadını hastaneye kaldırırken, polis ekipleri de öfkeli erkeği polis merkezine götürdü. Murat Karadeniz evlendikleri günden beri karısının kendisini çok kıskandığını, ‘sen başka kadınlara bakıyorsun’ diye hayatı kendisine zindan ettiğini belirtti. Bir fabrikada işçi olarak çalıştığını söyleyen Murat Karadeniz İddiaya göre gece vardiyasından geldikten sonra uyumak istedi. Bu sırada eşinin “Bu saate kadar neredesin?" şeklindeki sorusu üzerine sinirlenen Murat Karadeniz eşiyle tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine evden hışımla çıkan Murat Karadeniz peşinden Nurcan Karadeniz’in geldiğini görünce tekme tokat saldırdı. Nurcan Karadeniz yüzüne ve vücuduna aldığı darbelerle yere yığılırken, vatandaşlar polise ihbarda bulunup yardıma koştu. Araya giren vatandaşlar Murat Karadeniz'i sakinleştirirken, durmadan ağlayan Nurcan Karadeniz'e ise su verdiler.112 Acil Servis ekibi Nurcan Karadeniz'i Köroğlu Devlet Hastanesi'ne kaldırırken, Murat Karadeniz ise “Bıktım bu kadından. İşten geldim, beni uyutmadı. Türkiye'de böyle bir kadın daha yoktur. Dışarıya çıktım takip etti. Ben de dayanamayıp dövdüm" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128