Kadınların caddede boks maçı…

Bolu’da dün akşam kadınlar İzzet Baysal caddesinde adeta boks maçı yaptı. Yaklaşık 4 kadının bir birine girdiği kavgada yumruklar, çantalar, tekmeler havada uçuştu. Kadınların kavgasını erkekler güçlükle ayırdı.

 Kadınların caddede boks maçı…

ÖZEL HABER: Kasım ŞAHİN

İzzet Baysal Caddesi dün akşam kadınlar arasındaki büyük bir kavgaya sahne oldu. Saat 17.00 sıralarında akraba oldukları ve aralarında husumet bulunan 4 kadın İlhan Büfe önünde karşı karşıya geldiler. Birbirleriyle önce sözlü münakaşa yapan kadınlar daha sonra saç saça başa kavgaya tutuştular.

Bununla da yetinmeyen kadın bu sefer birbirlerini yumruklamaya ve ellerindeki çantaları kafalarına vurmaya çalıştılar. Bir anda ana baba gününe dönen caddedeki kavga olayı büyük paniğe neden olurken kadınların kavgasını erkekler güçlükle ayırdılar. Bir ara ortalık sakinleşti denilirken, iki kadın tekrar kavgaya tutuştular. Vatandaşlar ve kadınların yakınları kavgayı durdururken, her iki gruptaki kadınların ağza alınmayacak küfürleri ise herkesi şaşkına çevirdi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2015, 20:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
sibel  ayla
sibel ayla - 6 yıl Önce

bolu hanımlarının nezaketiyle bilinirdi,utanma vardı,bu neydiği belirsizleri şehrimizde istemiyoruz....

vatandaş
vatandaş - 6 yıl Önce

sibel ayla ,sen önce okuam yazmayı öğren(neydiği ne ) sonra konuş.haberde memleket belirtilmemiş,ya bu hanımlar bolu'luysa ne olacak??

SIRADAKİ HABER

banner128