Kadınların günü karanfillerle kutlandı

CHP Bolu İl Başkanı Kazım KARSU ve Belgin ÖZER ailesinin katkılarıyla fidan dikimi gerçekleştirildi. Fidan dikiminin ardından ise düzenlenen programla kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlandı

Kadınların günü karanfillerle kutlandı

Haber: Aysun BEYKOZ

 

Fidan dikme mevsiminin başlaması ile birlikte, ilçenin daha yeşil bir hale gelmesi için fidan dikim çalışmalarına başlandı. CHP Bolu İl Başkanı Kazım KARSU ve Belgin ÖZER ailesinin katkılarıyla, belediyeye hibe edilen 3500 adet çam fidanının dikimi ilçenin Sarıböğet mevkiinde jandarma hatıra ormanının bir bölümüne dikilmeye devam edilmektedir.

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlarının gününü kutladılar ve belediye tarafından düğün salonunda kutlama ve anma programı düzenlendi. Programa büyük bir bölümünü kadınların temsil ettiği CHP Bolu İl Yönetim Kurulu üyeleri ile  ÇYDD yöneticileri katıldı. Program saat 14.00 de saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı.  Yapılan açılış konuşmaların ardından hazırlanan slayttın sunumu yapıldı. Programa katılan kadınlara Kıbrıscık Belediye Başkanı Doğan Dağ ve belediye personeli ile konuklar tarafından karanfil hediye edildi. Yoğun bir ilgi ve katılımın olduğu program Pasta ve meyve suyu ikramıyla program sona erdi. Devam etmekte olan çam fidanlarının dikimi alanına misafirlerle birlikte gidilerek fidan dikimi gerçekleştirildi.

 

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2017, 11:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128