banner120

Kadrolaşma Uzmanlığa mı sıçradı?##hb_manset.gif

Bolu Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğinde uzman kadrosuyla istihdam edilecek personelin isimleri belli oldu. Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesinde yetkiler günlük el değiştirmeye başladı. Geçtiğimiz aylarda Hastaneler...

Kadrolaşma Uzmanlığa mı sıçradı?##hb_manset.gif

Bolu Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğinde uzman kadrosuyla istihdam edilecek personelin isimleri belli oldu.

Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesinde yetkiler günlük el değiştirmeye başladı. Geçtiğimiz aylarda Hastaneler Birliğine dönüştürülerek Fizik Tedavi, Akıl Ruh Hastalıkları, Kadın Doğum, Çocuk, Köroğlu ve İzzet Baysal Devlet Hastaneleri bir çatı altında toplanmıştı. Göreve başladığından kısa süre sonra Sağlık Müdürlüğe atanan Nurettin Özçelik araştırma görevlisi oldu. Geçmişi başarılarla dolu eski Müdür Aydın Özdoğan’la çalışmayı düşünmeyen yönetim, Nurettin Özçelik’i seçmişti. Devlet Hastanesinde yeni yapılanmayla birçok idarecinin yeri değişmiş, eski idareciler “araştırma görevlisi” adı altında kızağa çekilmişti. Son değişimle Nurettin Özçelik’in yerine Sema Umur atandı. Müdür Sema Umur, sağlık müdürlüğünden gelmişti. Yeni idareci kadrosu şu şekilde açıklanmıştı; Müdür Sema Umur, Müdür Yardımcısı Fatih Öztürk Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları (Mengen’den geldi), Müdür Yardımcısı Bedri Konuk (Köroğlu Ünitesi), Müdür Yardımcısı Ayşe Döner (Ankara’dan geldi Merkez Ünite), Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Dilşat Kutlu (başhemşire, sonra yardımcı oldu, şimdi müdür) ve Hasta Hizmetleri ve Sağlık Otelciliği Müdürü Zeynep Baysal (Diş Hastanesi Başhemşiresi).

 

Sağlık Uzmanları Belirlendi‏

Genel sekreterlik Pazartesi günü uzmanlık kadrolarını açıkladı. 55 Kişinin müracaat ettiği uzmanlık için, genel sekreterlikten yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi;” Bolu Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğinde uzman kadrosuyla istihdam edilecek personelin isimleri belirlendi. Uzmanlar  alanında en az lisans düzeyinde öğrenim görmüş ve en az 3 yıl iş tecrübesine sahip Sağlık Kurumlarında çalışan personel arasından seçildi. İki yıl süre ile sözleşmeli statüde istihdam edilecek uzmanlar kurumlarından ücretsiz izinli sayılacaklar. Uzmanlığa atanan isimler; Mehmet GÖREN (TIBBİ VE SAĞLIK BAKIM), İsmihan ÖZTÜRK(HASTA VE ÇALIŞAN GÜVENLİĞİ), Selda DOĞAN(BİLGİ İŞLEM VE İSTATİSTİK), Vedat DEMİRTAŞ(PERFORMANS, KALİTE VE EĞİTİM), Ali AYDOĞAN(SAĞLIK OTELCİLİĞİ), Ali GÜLDEMİR ve Arif UZUNÖZ( İNSAN KAYNAKLARI UZMANI), Ayşe DÖNER ve Hidayet KÖKKAYA(FİNANS VE MALİ HİZMETLERİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124