Kahraman Tugayımızdan Bolu Halkına Teşekkür

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen kampanya ile Hakkari Yüksekova da görev yapan Bolu 2’nci Komando Tugayımıza gönderilen gıda maddelerinin ardından Yüksekova'da bulunan ve terörle mücadele eden kahraman tugayımızdan teşekkür mektubu geldi.

Kahraman Tugayımızdan Bolu Halkına Teşekkür

HABER: Kasım ŞAHİN

Hakkari’nin Yüksekova kırsalında terörle mücadelede görev yapan Bolu 2. Komando Tugay Komutanlığı’na bağlı askerlerimize gönderilmek üzere askeri personelin aileleri tarafından başlatılan kampanyaya Bolulu vatandaşlarımız da evinde, işyerinde hazırladıkları gıda maddeleriyle gönülden destek vermiş ve teslim edilen gıda maddeleri Yüksekova’ya gönderilmişti.
Gıda maddelerinin ellerine ulaşmasının ardından Bolu 2’nci Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral İsmail Güneşer'den bir teşekkür mektubu geldi.

Tuğgeneral İsmail Güneşer tarafından Bolu Valisi Aydın Baruş’a gönderilen ve Vali Baruş’un nezdinde tüm Bolu Halkına teşekkür edilen mektupta şu ifadelere yer verildi:

"Sayın Bolu Valimiz ve değerli halkımız;

2’nci Komando Tugayı, vatanımızın bölünmez bütünlüğüne kasteden bölücü terör örgütüne karşı fedakârlıkla ve kahramanca mücadele etmekte; görev aldığı her bölgede kamu güvenliği, asayiş ve huzuru yeniden tesis etmek için operasyonlar icra etmektedir.

Bu zorlu ancak gururlu görevi fedakârlıkla icra eden Tugay personelimize destek olmak ve moral vermek için, hazırladığınız ikram malzemelerini Yüksekova'ya göndermeniz, bizleri mutlu etmiş ve personelimizin moral ve motivasyonuna olumlu katkı sağlamıştır.

Yapmış olduğunuz bu anlamlı ve örnek davranış, Türk Milletinin Türk Silahlı Kuvvetleri ile tam bir dayanışma içerisinde olduğunun da güzel bir göstergesi olmuştur.

Değerli katkılarınızdan ve desteğinizden dolayı şahsım ve tüm personelim adına sizlere teşekkür ediyor, sağlık ve mutluluklar diliyoruz.”

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2016, 18:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128