Kampanyaya omuz verdiler

İlimizin dev entegre kuruluşu ürünlerinde yılbaşına kadar indirim yapma kararı aldı. Alınan kararla firma seçili piliç eti ürünlerinde % 10 indirime gittiğini açıkladı.

Kampanyaya omuz verdiler

HABER:Esra Öztürk

Türkiye’nin ve Bolu’nun en büyük enteğre beyaz et üreticilerinden birisi olan Beypiliç A.Ş. sosyal medya hesabından yaptığı duyuruyla, “Kamu öncülüğünde başlatılan ‘Enflasyonla Topyekun Mücadele’ kampanyasını destekliyor, yıl sonuna kadar bütün piliç ve seçili piliç eti ürünlerimizi %10 indirimli sunuyoruz” açıklamasında bulundu. Konuya ilişkin olarak görüşlerini sorduğumuz Beypiliç A.Ş. Genel Müdürü Sait Koca, “Kamu öncülüğünde başlatılan ‘Enflasyonla Topyekun Mücadele’ kampanyasını destekliyoruz. Türkiye topyekun enflasyonla mücadele etme kararı aldıysa bu kampanyaya Beypiliç’in destek vermemesi düşünülemez. Sosyal sorumluluğumuz gereği Yılbaşına kadar vatandaşlarımıza ürünlerimizi  %10 daha uygun fiyata ulaştıracağız. Bu zor günleri hep beraber atlatmak için bizde üzerimize düşeni yapmak istedik” şeklinde konuştu.

Kampanya dahilinde yapılan indirimin özellikle vatandaşların daha çok tercih ettiği bütün piliç ve seçili ürünlerde yapıldığı vurgulanırken, indirimli fiyatların dünden itibaren uygulanmaya başlandığı belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2018, 10:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128