KAMU-SEN İstikrardan Memnun

Türkiye Kamu-Sen İl Bolu Temsilcisi Hüsnü Yaman ve konfederasyona bağlı sendika başkanları AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay’ı ziyaret etti. Doğanay’ı seçimlerden ve atama kararından dolayı sendika üyeleri adına tebrik eden Yaman, Başbakan Davutoğlu’nun 78 milyonu kucaklayan balkon konuşmasının kendilerini sevindirdiğini belirtti.

KAMU-SEN İstikrardan Memnun

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Türkiye’nin ilk memur sendikaları konfederasyonu olan Kamu-Sen üyelerini ağırladı.Cuma günü 17.30’da parti binasına gelen Yaman ve beraberindeki konfederasyon üyeleri, atama kararından ve seçim sonuçlarından dolayı AK Partili siyasetçiyi tebrik etti.

Kamu-Sen Bolu İl Temsilcisi Hüsnü Yaman,burada yaptığı açıklama ile 1 Kasım seçimlerini önceki seçimlerden çok farklı gördüğünü ifade ederek “AK Parti’nin seçim öncesi ve seçim sonrasındaki tutumu, yaklaşımı ve söylemleri diğerlerinden daha farklıydı. Sayın Başbakanın, ‘Bize oy versin veya vermesin herkese eşit mesafede yaklaşacağız, herkes bizim insanımız’  şeklindeki sözleri bizleri sevindirdi, herkesi sevindirdi” dedi.

YAMAN: “OLMASI GEREKEN OYDU”

Konuşmasının devamında “Oy kabinine girdiğiniz zaman Allah ile baş başasınız. Her ne kadar birileri bir grupla ilişkilendirse bile bunu hiç kimse bilemez. Onun için biz seviniyoruz, en azından olması gereken oydu” diyenYaman,toplumda bir kutuplaşmanın oluştuğunu ve 1 Kasım seçimlerine kadar bunun yoğun olarak hissedildiğini belirterek, “Seçimlerden sonra bu havanın gerek Cumhurbaşkanımızın, gerekse Başbakanımızın söylemleriyle biraz azaldığını düşünüyorum. Yerelde de sizlerin pozitif yaklaşımları ile daha olumlu bir hava oldu. Bundan sonraki süreçte Bolu’nun lehine olacak her türlü girişiminizde Kamu-Sen olarak sizlerin yanınızda yer alacağımızdan hiçbir şüpheniz olsun” ifadelerini kullandı.

DOĞANAY: “78 MİLYONUN TAMAMINI KUCAKLAMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Kamu-Sen Başkanı Hüsnü Yaman ve beraberindekilere teşekkür eden İl Başkanı Nurettin Doğanay ise “Sizlere bu nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyor. Kurucu Genel Başkanımız olan Cumhurbaşkanımızın önderliğinde 13 yıldır milletine hizmet eden AK Parti, aziz milletimizin destekleri ile Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Davutoğlu önderliğinde yoluna devam ediyor. Bizlerin bir tek amacı var o da 78 milyon vatandaşımızın refah seviyesini arttırmak. Artık seçimler geride kaldı. Bizlerdün olduğu gibi yarın da oy vermiş/vermemiş diye ayırt etmeksizin 78 milyonun tamamını kucaklamaya devam edeceğiz. Tüm kamuoyu bilsin ki; ayırt etmeksizin bütün vatandaşlarımıza partimizin kapısı sonuna kadar açık.Çünkü biz kucaklayarak, birleştirerek büyüdük. Bu bilinçle de yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2015, 18:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER