banner120

Kamyon yan yattı sürücünün burnu bile kanamadı

Bolu Belediyesi tarafından Yukarı Soku Mahallesinde Yedi Göller yolu genişletme çalışması yapan taşeron firmaya ait bir kamyon devrildi. Kaza sonrası sürücünün burnu bile kanamadı. Konu hakkında olay yerinde bilgi alan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “Sürücümüze geçmiş olsun. Başına bir şey gelmemesi çok önemli. Ama biz yinede çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz” diye konuştu.

 Kamyon yan yattı sürücünün burnu bile kanamadı

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın basın mensuplarıyla birlikte Yedi Göller yolu üzerindeki yol genişletme ve yol yapım çalışmaları sırasında beklenmedik bir olay yaşandı. Taşeron firmaya ait bir kamyon hafriyat çalışması sırasında yan yatarak devrildi.

Kazada kamyon sürücüsünün burnunun bile kanamaması Başkan Yılmaz’ı ve ekip çalışanları sevindirdi. Kamyonun devrilmesi sonrası sadece maddi hasar meydana geldi. Başkan Yılmaz, “Önümüze bir çok engel çıkacaktır. Ama biz bu engelleri tek tek aşacak güçteyiz. Kamyon sürücüsünün yara almaması sevindirici. Kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2015, 19:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124