Kapı Duvar!!!

Türkiye genelinde adete Bolu turizmin başkenti konumunda olmasına rağmen bazı hizmetlerin yerine getirilmediği gözlendi. Kent Merkezinin gözle görülür yerine ahşaptan yapılan Turizm Bürosu’nun kapı duvar olması büyük şaşkınlık yarattı. Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz önceki gün Turizm Bürosu’nun kapısını açmak istedi ancak, kapı kolu resmen elinde kaldı. Turizmin en önemli aylarından birinde olmamıza rağmen kurumun kapısının kapalı olması bu işe ne kadar önem vermediğimizin bir örneği oldu.

Kapı Duvar!!!
Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu turizm Şehri oldu, yatırım bölgesi oldu diyerek sağda solda yaygaralar kopartılırken ilimizin Turizm Bürosu’nun  kapı duvar olmasına bir türlü anlam veremedik. Şehrimize her yıl binlerce yerli ve yabancı turist ziyarette bulunurken, özellikle yurt dışından ilimize gelecek olan ve bu turistlere rehberlik ve eğitici bilgiler verecek olan kurumun kapalı olması Bolu’ya hiç mi hiç yakışmadı.

Bolu Olay Gazetesi olarak Turizm Bürosunun derhal faaliyete geçirilmesi gerektiğini ve görevlinin ise derhal atamasının yapılması gerektiğini ilimizin geleceği açısından talep ediyoruz. Doğaya uyumlu olarak ahşaptan yapılan Turizm Bürosu’nun bu şekilde atıl kalması gerekir.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2015, 18:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
mnevzat
mnevzat - 5 yıl Önce

internet devrinde turizm bürosu saçmalalık!!

SIRADAKİ HABER

banner128