Kar küreme aracı Bolulu işçinin canını aldı

Korkunç olay Bolu’nun Sarıalan bölgesinde meydana geldi. İl Özel İdaresinde yaklaşık 25 yıldır şoförlük yapan 51 yaşındaki Aziz Çevilgen, kar püskürtme aracıyla çalışma yaparken bacağını döner bıçağa kaptırması sonucu kan kaybından dolayı feci şekilde can verdi.

 Kar küreme aracı Bolulu işçinin canını aldı

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu İl Özel İdarisinde yaklaşık 20 yıldır şoförlük yapan 51 yaşındaki3 çocuk babası  Aziz Çevilgen korkunç şekilde hayatını kaybetti. Köy yollarının kapalı olması nedeniyle Sarıalan Bölgesine yol açma çalışması yapması için kar püskürtme aracıyla gönderilen Çevilgen  feci şekilde can verdi.

Emekliliğine yaklaşık 3 ay kaldığı öğrenilen Aziz Çevilgen Sarıalan bölgesinde kar püskürtme aracının bir anda arıza yapması nedeniyle aracından inerek aracın önüne gelip bakmak isterken bir anda döner bıçaklara bacağını kaptırdı. Olay yerinde hayatını kaybeden Çevilgen’ini mesai arkadaşları saatlerce sinir krizi geçirdi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2015, 19:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
AYŞE ÇEVİRGEN
AYŞE ÇEVİRGEN - 6 yıl Önce

azi̇z çevi̇rgen i̇n ai̇lesi̇ olarak gerçeği̇ yansitmayan haberler bi̇zleri̇ daha çok üzmektedi̇r. araci kullanan azi̇z çevi̇rgen deği̇l ve ve emekli̇li̇k söz konusu deği̇l. lütfen haber yaparken öleni̇n yakinlarinin kafasini kariştirarak daha büyük üzüntü yaşamalarina sebep olmayin.lütfen haber yaparken gerçekleri̇ yansitmasina di̇kkat edeli̇m.

SIRADAKİ HABER

banner128