Kara Murat Aydın’ı tutuklattı

Bolu’nun iki renkli siması olan Kara Murat ile Aydın olayı önceki gün Bolu’ya karıştırdı. İçki almak için para bulamayan Aydın, yine kendisi gibi alkolik olan ve vatandaşlardan alkol almak için para toplayan Kara Murat Aydın’ın hışmına uğradı. Murat’ı dar eden ve cebindeki 20 TL’yi gasp eden Aydın, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 Kara Murat Aydın’ı tutuklattı

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolulu vatandaşların baş belası haline gelen ve alkol alabilmek için vatandaşları rahatsız eden Kara Murat ile Aydın önceki gün bu sefer kendi kendilerini rahatsız ettiler. Kara Murat’ın bir vatandaştan 20 TL para aldığını gören Aydın, içki alabilmek için kimseden para bulayınca gözüne Murat’ı kestirdi.

Her ikisi de alkolik olan ve para için yapmadıkları cambazlıklardan bir türlü bıkmayan bu iki kafadarın yolları önceki gün kesişmiş oldu. Murat’ın 20’le para aldığını gören Aydın, önceki Murat’ı sokak ortasında tekme tokat döverek darp etti ve ardında da cebindeki parasını gasp etti. Vatandaşların şikayeti üzerine gözaltına alınan Aydın, “Gasp ve Kasten adam yaralama” suçlarından çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2014, 10:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER