Kara Murat Baltayı taşa vurdu

Yıllardır Bolu halkını, bürokratları ve siyasileri çileden çıkartan Kara Murat bu sefer baltayı taşa vurdu. Bu güne kadar kendisine sürekli destek olan ve yardımlarını kendisinden hiç esirgemeyen Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları’da artık çileden çıktı. Dün üç kez Valiyi adeta taciz eden Murat Eskioğlu polis tarafından gözaltına alındı. Kendisini görüntüleyen basın mensuplarına hakaret etmekten de geri kalmayan Eskioğlu tehditlerde de bulundu.

 Kara Murat Baltayı taşa vurdu

Haber: Kasım ŞAHİN

Boluluların başına bela olan ve geçtiğimiz günlerde 3 bayana tacizde bulunmak iddiasıyla Asayiş ekipleri tarafından gözaltına alınan ve çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak ve adli gözetim altında olmak şartıyla serbest bırakılan Murat Eskioğlu, kendisine destek veren ve sağlıklı bir vatandaş olması için tüm çabalarını gösteren Vali Ahmet Zahteroğulları’nda çileden çıkarttı.

Dün gün boyu Vali Zahteroğulları’nın peşini para almak için bırakmayan ve gittiği her yerde kendisine takip edip halkın ve protokolün önünde üç kez rahatsız eden Eskioğlu, baltayı bu sefer tam olarak taşa vurmuş oldu. İzzet Baysal Caddesi üzerinde aşırı derecede alkollü şekilde polisler tarafından ihbar üzerine gözaltına alınan Kara Murat, kendisini görüntüleyen gazetecilere de hakaret ve tehditler yağdırdı. Bu sefer Kara Murat’a ne gibi ceza verilip verilmeyeceği merak konusu oldu.  

 

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2014, 09:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yorumsuz
Yorumsuz - 7 yıl Önce

sizler muratin haberini yaptikca o yapilan haberlerden ilham ve guc alarak hareket ve davranislarini her defasinda bir kademe oteye tasiyacaktir.

bennce
bennce - 7 yıl Önce

ttedavi edilmeli yada yazık dance kimseden olsa. ?.

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124