KARABÜK’TEN BÖLGEYE BÜYÜK YATIRIM

Karabük ve Batı Karadeniz Ekonomisine katkı sağlamak, bölgede turizm sektörünü canlandırmak için harekete geçen Karabük Özel Medikar Hastanesi ilk adımı attı. BAKKA ile birlikte yürütülen proje kapsamın da çeşitli Arap ülkelerinden gelen turizm acente yetkilileri hastane tarafından misafir edildi.

KARABÜK’TEN BÖLGEYE BÜYÜK YATIRIM

HABER: FARUK ÇİDEM

Karabük Özel Medikar Hastanesi’ni ziyaret için Arap ülkelerinden gelen konuklara İngilizce, Arapça ve Türkçe olarak hazırlanan hastanenin tanıtım slayt sunumu yapılırken, toplantıya çeşitli Arap ülkelerinden gelen sağlık turizmi ile ilgili sektör temsilcileri ve acente yetkilileri, BAKKA  Karabük Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Sakin Eren, Kurumsal Pazarlama ve İletişim Koordinatörü Dr. İlker Telli,  Hastane Genel Müdürü ve Başhekimi sayın Op. Dr. Ziya Boyacıoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Çağrı Güleç katıldı. Gelen misafirlere acil doktoru ve Ürdün Dostluk Derneği Başkanı Yusuf Alrashdan hastane hakkında Arapça olarak bilgiler verdi.

Hastane Genel Müdürü, Başhekim Op. Dr. Ziya Boyacıoğlu Ülke ve Bölge ekonomisine katkı sağlamanın Medikar Hastanesinin boynunun borcu olduğunu belirterek” Aziz ve Büyük Türk Milletine geçmiş olsun diyorum. Allah böyle günleri bize bir daha yaşatmasın. Ülkemizin, bölgemizin ve Karabük’ün geleceğini parlak eylesin. Batı Karadeniz’in gelişmesine, büyümesine katkı sağlamak Medikar’ın bir boyun borcu. Neden çünkü bölgenin öncü sağlık kuruluşlarından birisi. Sağlık Turizmini tanıtabilmek adına BAKKA ile birlikte yürüttüğümüz çeşitli Arap ülkelerinden gelen, o bölgenin acente, sağlık turizmi ile ilgilenen sektörlerini burada ağırladık, misafir ettik, hastanemizi tanıttık, onlarla işbirliği protokolü imzalamaya çağırdık. Görüşmeler sıcak geçti, elit geçti. Bölgeye Karabük’e, Karabük’ün sağlık alanında ve turizm alanında gelişmesine çok olumlu katkı sağlayacağını düşünüyorum. Bölge halkımız somut adımları her geçen gün bölge halkı görecek” dedi

 

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2016, 16:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128