Karacasu MHP'yi bağrına bastı

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Teşkilatı, seçim çalışmaları kapsamında iki dönemdir belediye başkanlığını kazandığı Karacasu Beldesi'nde esnafları ziyaret etti. Vatandaşlar, milletvekilliği seçimleri öncesi yeniden MHP'ye destek sözü verdi.

 Karacasu MHP'yi bağrına bastı

MHP Bolu Milletvekili adayları Şükrü Gülez ve Kader Garipoğlu, seçim çalışmalarına Karacasu Beldesi'nde devam etti. Karacasu Belediyesi ziyaretinden sonra sokağa inen MHP Teşkilatı, milletvekili adayları ve il, ilçe teşkilatı ile esnafları gezdi. Sokaktaki vatandaşların sıkıntılarını dinleyen adaylar, 7 Haziran seçimlerinde destek istedi. İki dönemdir belediye başkanı çıkardığı Karacasu Beldesi'nde yoğun ilgiyle karşılaşan MHP Teşkilatı, bir kez daha destek sözü aldı.

Vatandaşların Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydili'ye iki dönemdir verdiği desteğin önemli olduğunu beliren milletvekili adayı Şükrü Gülez, "Karacasu halkı MHP yerel yönetiminin Bolu'da ki tek temsilcisi Celal Beydili'ye iki dönemdir desteğini sürdürüyor. Celal Başkanımız sahip olduğu Milliyetçilik Anlayışından aldığı güçle başarılı hizmetleri sürdürmektedir. Karacasu Belediyesi'nde halkımızın verdiği destek Milletvekili seçimlerinde de sandığa yansırsa, bizlerde aynı Milliyetçilik anlayışımızla milletvekilliğinin halk için nasıl yapıldığını tüm Bolulu hemşehrilerimize Allah'ın izniyle göstereceğiz" dedi. 

 

Vatandaşların sadece sıkıntılarını dinlemekle kalmayan milletvekili adayları, zaman zaman heyecanlarına da ortak oldular. MHP Bolu Milletvekili adayı Kader Garipoğlu, seçim gezisi sırasında girdiği bir kıraathanede vatandaşlarla sıcak diyalog kurdu. Garipoğlu burada yaptığı sohbet esnasında, "Ben, Boluluların kardeşi, bacısı olarak hizmet etmeye geldim. Bu nedenle halkımızın desteğini bekliyorum" ifadelerini kullandı.

MHP TEŞKİLATI'NDAN KARACASU BELEDİYESİ'NE ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Milletvekili adayları ve il teşkilatı, Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydili'yi makamında ziyaret etti.

Köroğlu Heykeli önünde 7 Haziran seçimleri öncesi çalışma startını veren MHP Bolu İl Teşkilatı, İzzet Baysal Caddesi'ndeki esnaf gezisi ve Valilik ziyaretinin ardından, ikinci ziyaretini Karacasu Belediyesi'ne gerçekleştirdi. İki dönemdir Belediye Başkanlığını Celal Beydili'nin yaptığı Karacasu Belediyesi'ne giden MHP Bolu Milletvekili adayları Şükrü Gülez ve Kader Garioğlu ile partinin il ve ilçe başkanları, burada istişareler de bulundu.

Karacasu Belediye Başkanı'nın halkın gönlünde taht kuran ve genel başkanları tarafından sevilen bir isim olduğunu söyleyen MHP Bolu Milletvekili Adayı Şükrü Gülez, "Bolu'daki MHP'li tek belediye başkanımız olarak Valilik ziyaretinden sonra seçim gezisine sizinle devam etmek istedik. Genel Başkanımız tarafından halkın gönlünde taht kuran kişiliği ve çalışkanlığıyla sevilen bir belediye başkanısınız. Bu özelliğini de ikinci dönem seçilmesiyle tastiklemiştir. Böyle bir belediye başkanına sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Milliyetçi Hareket Partisi'nin ilkeli ve dürüst bir şekilde layıkıyla temsil etmiştir" diye konuştu.

Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydili'nin kendileri için gurur veren bir isim olduğunu söyleyen MHP'nin bayan milletvekili adayı Kader Garipoğlu, "Siz bizim medarı iftiharımızsınız. Sizinle beraber yol kat etmeye geldik. Bizim manevi olarak sizlerin desteğine çok ihtiyacımız var. İnşallah bu yolda emin adımlarla ilerleyeceğimize inanıyorum" şeklinde konuştu.

Partisinin milletvekili adayları ve teşkilatı tarafından ziyaret edilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydili ise şöyle konuştu;

"Bu seçim bizim için çok önemli. Burada bir kader birliği yapacağız. Gideceğimiz ve izleyeceğimiz yol bellidir. Karacasu halkı sandığa gittiğinde Milliyetçi Hareket Partisi'ne en yüksek oranda destek vereceğine inanıyorum. Biz elimizden ne geliyorsa yanınızda ve destekçiniz olacağız. Allah yardımcımız olsun" dedi.  HABER MERKEZİ


Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2015, 20:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124