KARACASU PROJESİ PAYLAŞILDI

Bolu Belediyesi’nin Karacasu için planladığı projenin detayları ortaya çıkmaya başladı.

 KARACASU PROJESİ PAYLAŞILDI

 

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı: “Bolu turizm, spor ve sağlık şehri olacak. Örneğin Karacasu'yu “Karlovy Vary” (Dünyanın en ünlü kaplıca kentlerinden biri) olarak planladık.” açıklamasından sonra kamuoyunun merak ettiği projenin detayları gün yüzünü çıkmaya başladı.

Bolu Belediyesi’nin video paylaşım sitesi youtube üzerinden paylaştığı videoda Karacasu Beldesi için gerçekleştirilmesi planlanan projenin detayları verildi. Projede kaplıca oteller başta olmak üzere alışveriş merkezleri, eğlence alanları, spor tesislerinin yanı sıra taşıt yolu düzenlemesi de dikkat çekiyor. Ayrıca projede modern mimarinin incelikleri öne çıkan diğer bir detay.

 

Projelerde yatırımcılara çok büyük iş düştüğünü belirten Yılmaz: “Şu an hem turizm, hem spor, hem de sağlık alanında yatırım yapacaklar için alt yapı olarak hazırız. Bu yatırımlar için şehrimizdeki yatırımcıları davet ediyoruz.” dedi. (BMA)

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2017, 10:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
h.tk
h.tk - 3 yıl Önce

sen önce şu caddeyi bi düzelt de

karacasu'lu
karacasu'lu - 3 yıl Önce

başkan beydilli şimdi anladın mı? alattin başkan neden karacasu'yu istiyor. sende gidip ak partiye yamandın ama kendini bitirdin. yazıklar olsun, sana verdiğim oy haram olsun.

karadenizli
karadenizli - 3 yıl Önce

sayın başkanım siz karacasu belediyesi adına nasıl yorum yazabiliyorsunuz yoksa celal beydilliyi partinize katınca sesini susturdunuzmu celal bey arka safta kukla olarak kalıyormu

ali uzun
ali uzun - 3 yıl Önce

ilk önce mağdur ettiğin sanayi esnafının dükkanlarını yap teslim et sanayi sitesini taşıyamadın.

Berat
Berat - 3 yıl Önce

seçimden önce astığın bez afişi bir oku... hani söz verdiğin hizmetler...

SIRADAKİ HABER