Karacasu’daki Hastane 2013’te hizmete girecek##hb_manset.gif

2009 yılında Karacasu beldesinde temeli atılan 108 yataklı İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi'nin iç tefrişatı bütün hızıyla sürüyor. Hastanenin 2013 yılı başında hizmete girmesi planlanıyor. Karacasu...

Karacasu’daki Hastane 2013’te hizmete girecek##hb_manset.gif

2009 yılında Karacasu beldesinde temeli atılan 108 yataklı İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi'nin iç tefrişatı bütün hızıyla sürüyor. Hastanenin 2013 yılı başında hizmete girmesi planlanıyor.

Karacasu beldesinde, İzzet Baysal Vakfı tarafından yaptırılan 108 yataklı İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi'nin temeli 2009 yılında dönemin valisi Halil İbrahim Akpınar ve İzzet Baysal Vakfı başkanı Ahmet Baysal tarafından atılmıştı.'12 bin 500 metrekarelik kapalı alana sahip 4 katlı hastane binası, 108 yatak kapasitesiyle hizmet verecek. Hastanenin sözleşme bedeli 9,5 milyon TL. Binanın şu anda fiziki yapısının tamamlandığı iç tefrişatının bütün hızıyla sürdüğü açıklandı. İç tefrişat çalışmalarının 2012 yılı sonunda tamamlanacağı, hastanenin açılışının ise 2013 yılı başında yapılacağı öğrenildi. Abant İzzet Baysal Üniversitesi basın bürosundan yapılan açıklamada İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi için herhangi bir personel alımının olmadığına dikkat çekilerek; “Bazı basın organlarında personel alımının yapılacağına dair haberler yapılmaktadır. Şu anda personel alımıyla ilgili herhangi bir çalışma bulunmamaktadır. Personel alımıyla ilgili hazırlıklar başladığı zaman bu durum Bolu kamuoyu ile paylaşılacaktır.” Denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128