“Karacasu’ya AK Belediyeciliğin mührünü vuracağız”

Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydilli’nin MHP’den istifa ederek AK Partiye geçmesi sonrası İl Teşkilatı olarak sorumluluklarının daha da arttığını belirten AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; “MHP’den iki dönemdir Belediye Başkanlığı yapmış olmasına karşılık her zaman gönül birlikteliğimiz olan Karacasu Belediye Başkanımız Sayın Celal Beydilli’de Karacasululara AK Parti hizmet kervanına katılarak hizmet etmek için Partimize geçmiştir. Bolu’muza, Karacasuyumuza ve Partimize hayırlı olsun. İnşallah el birliği ile Karacasu’ya AK Belediyeciliğin mührünü vuracağız” dedi.

“Karacasu’ya AK Belediyeciliğin mührünü vuracağız”
HABER: Aysun BEYKOZ

AK Parti Bolu 5’nci Dönem 8’nci İ Danışma Meclisi’nde MHP’den istifa ederek AK Partiye geçen Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydilli’ye, AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay tarafından parti rozeti takıldı.

Hafta içerinde MHP’den istifa ederek AK Parti Üyelik formunu dolduran ve resmen AK Parti Üyesi olan Karacasu Belediye Başkanı’nın AK Partiye katılmasını değerlendiren İl Başkanı Nurettin Doğanay; “Bugün burada bir başka heyecan ve mutluluğu daha hep birlikte az sonra yaşayacağız. Bildiğiniz gibi AK Parti’nin temelinde belediyecilik yatar. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığında tarihe altın harflerle yazdırdığı o muhteşem icraatları bir milat olmuş, milletimizin bu hizmet aşkına olan özlemi AK Parti’yi doğurmuştur. Bugün yeni bir sorumluluğu daha üzerimize alıyoruz. MHP’den iki dönemdir Belediye Başkanlığı yapmış olmasına karşılık her zaman gönül birlikteliğimiz olan Karacasu Belediye Başkanımız Sayın Celal Beydilli’de Karacasululara AK Parti hizmet kervanına katılarak hizmet etmek için Partimize geçmiştir. Bolu’muza, Karacasuyumuza ve Partimize hayırlı olsun. Yuvanıza hoş geldiniz Sayın Başkanım. İnşallah el birliği ile Karacasu’ya AK Belediyeciliğin mührünü vuracağız” dedi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Adil Esen de Beydilli’ye partiye katılımı nedeniyle plaket takdim etti.

Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydilli ise yaptığı konuşmada AK Parti’ye katılmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2016, 18:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 4 yıl Önce

yazık ...yazık...yazık..lar olsun

asil kurt
asil kurt - 4 yıl Önce

sana verilen slm saygı oya yazıklar olsun o bıyıkları kes biran önce gırnatacı ..

karacasulu
karacasulu - 4 yıl Önce

sayın beydilii zaten baskan oldugu dönemlerde karacasu için hiçbirsey yapmadıkı farkeden birsey olmıcak yıne ak partiyede gecse karacasu hep 10 adım geride kalıocak calışmayınca olmuyor işte sourn mhp yada ak partiye gecmesi degil çalışmamasıdır

SIRADAKİ HABER

banner128