KARAGÖZ’DEN CENGİZ’E AĞIR SORULAR

CHP Bolu İl Gençlik Kolları Başkanı Tahsin Mert Karagöz çarpıcı açıklamalarda bulunarak, Bolu İl Milli Eğitim Müdürü’ne FETÖ terör örgütü ile birlikte yurt dışı okulları gezisi ve Bükreş İmamı başkanlığında toplantı yapıp yapmadığını sordu.

KARAGÖZ’DEN CENGİZ’E AĞIR SORULAR
Haber: FARUK ÇİDEM

 

Cumhuriyet Halk Partisi İl Gençlik Kolları Başkanı Tahsin Mert Karagöz Bolu İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz’e FETÖ üyesi kişilerle yurt dışı gezilerine katılıp katılmadığını sordu.

Yusuf Cengiz’i çalışmaları ile değil Atatürk Düşmanlığı ve 10. Yıl Marşımızı yasaklaması ile gündeme gelen kişi olarak nitelendiren Karagöz milli eğitim müdürüne şu soruları yöneltti; “Balıkesir Esnaf ve Milletvekili heyeti ile birlikte FETÖ Bükreş İmamı başkanlığında, 2014 yılında FETÖ terör örgütü yurt dışı okulları gezisi ve toplantıları yaptınız mı?

Balıkesir İl imamı fotoğraf' da yanınızdaki kişi Ahmet Doğan ile ne tür bir bağlantınız var?

Ahmet Doğan edindiğim bilgilere göre şuan soruşturmalar sonrasında Balıkesir İl İmamı olduğu gerekçesi ile cezaevinde. Siz nasıl hala Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğündesiniz? Kendi yıkığınızı toplamak için ya da bu insanlara şirin görünmek için mi Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e ve 10. Yıl Marşına göz diktiniz?

Çok değil daha önceki gün Bolu Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde zehirlenen 25 öğrenci kardeşim ile uğraşsanız ya. Eğer bir milletin manevi değerleri ile uğraşırsanız elbet o hedef gösterdiğiniz oklar size döner demiştim. Şimdi açıklama sırası sizde. Buradan Valimizi, Emniyetimizi, Savcılığımızı da sağduyuya davet ediyorum. Bank Asya'ya para kira yatırdı diye alınanlar olurken, Bank Asya'dan dıt kartı olup açığa alınan memurlarımız varken, Bir Bölgenin İl İmamı ile birlikte yan yana Yurt dışı FETÖ Okullarını ziyaret edenler hala temsil noktası olan yerlerde mi olacaklar? Yoksa Adil yargı önünde hesap mı verecekler? Şunu bir kez daha iyi anlıyoruz ki; Nerede bir Atatürk düşmanı, nerede bir Cumhuriyet ve Demokrasi düşmanı varsa inanın vatan hainidir. Ve herhangi bir bölücü  terör örgütünün kullanıcısı olmuştur. Bakanlık ve Valiliğin bu konuda bilgisi olmasına rağmen neden hala bir işlem yapılmadığını da sormak istiyorum. Eğer ki sahip çıkanlar varsa kim neden sahip çıkıyor?”

 

“AND İÇİYORUZ”

 

Her nerede bir vatan haini varsa, her nerede bir terör örgütü mensubu varsa; karşısında duracağımıza ulu önderimizin biz gençlere emanet ettiği Cumhuriyetimize ve Demokrasimize sahip çıkacağımıza bütün zorbalıkların karşısında Siyasi görüş ayrımı yapmaksızın etten bir duvar öreceğimize AND İÇİYORUZ…”

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2016, 16:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Sakarya
Ahmet Sakarya - 4 yıl Önce

ağzuna sağlık başkan.sonuna kadar yanındayız.

SIRADAKİ HABER

banner128