Kargaşa umanlar amaçlarına ulaşamadı##hb_manset.gif

Ak Parti Bolu il başkanı Ömer Sayın geçtiğimiz hafta gençlik kollarında yaşanan istifa olayının bazı kesimler tarafından farklı yerlere çekilmeye çalışıldığını bu yolla partide kargaşa umanların amaçlarına...

Kargaşa umanlar amaçlarına ulaşamadı##hb_manset.gif

Ak Parti Bolu il başkanı Ömer Sayın geçtiğimiz hafta gençlik kollarında yaşanan istifa olayının bazı kesimler tarafından farklı yerlere çekilmeye çalışıldığını bu yolla partide kargaşa umanların amaçlarına ulaşamadığını söyledi.

 

Ak Parti Bolu il başkanı Ömer Sayın il binasında basın mensuplarıyla bir araya gelerek AK Parti Bolu gençlik kolu başkanı Ömer Faruk Deligöz’ün istifasını değerlendirdi. Deligöz’ün AK Parti genel merkezi tarafından istifasının istendiğine dikkat çeken Sayın; “Sayın Deligöz bizim evladımız sayılır kendisiyle bir yılı aşkın süredir birlikte çalıştık. Kendisi bize özellikle yürütme kurulunda değişiklik istediğini söyledi. Biz maddi ve manevi anlamda her zaman kendisinin yanında olmaya gayret ettik ama kendisi bir türlü gençlik kolu yönetim kurulunu toplayamadı. Aradan 4 ay geçmesine rağmen yönetim kurulu toplanamayınca ve bize de bununla ilgili makul bir gerekçe sunamayınca durum genel merkeze intikal etti.” Dedi.

 

 

“Bir kıvılcımdan bir yangının çıkmasını umanlar var”

 

Deligöz’ün 7 Ocak tarihinde genel merkeze davet edildiğini 8 Ocak tarihinde de istifasını sunduğunu vurgulayan Sayın” AK Parti genel merkezimiz nezaket kuralları içinde hareket ederek kendisini görevden almak yerine istifasını sunmasını istemiştir. Olay bundan ibaretken Sayın Deligöz’ün açıklamalarından sonra yapılan bir takım haberlerde partide kargaşa ya da ayrışma olduğu yolundaki yorumların hiçbirisinin doğru olmadığını vurgulamak isterim. Bir kıvılcımdan bir yangının çıkmasını umanlar istediklerine ulaşamamışlardır. Bu partide kendilerine yer bulamayan ya da bizim doldurduğumuz koltukları ele geçirmek isteyen bazı çevreler bu istifa haberinin arkasına sığınarak bir takım hesaplar içersine girmişler ama amaçladıklarına yine ulaşamamışlardır. Partimizi karıştırarak bir takım hesaplar içersine girenler beklediklerini bulamamışlardır. Partimizde dün olduğu gibi bugünde herhangi bir ayrışma söz konusu değildir” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124