Karsu, Bolu Halkını Karagöl Festivaline Davet Etti

CHP Bolu İl Başkanı Kazım Karsu, 9-10 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 25.Kıbrıscık Karagöl Kültür ve Sanat Festivali'ne tüm Bolu halkını davet etti.

Karsu, Bolu Halkını Karagöl Festivaline Davet Etti
Haber: Semih BAYKAL

Festivale çok arzu etmesine rağmen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılamayacağını söyleyen Karsu; "Sayın Genel Başkanımız yoğun programları nedeniyle festivale katılamayacaklarını ifade ederek tüm Bolu halkına selamlarını ilettiler. Festivalimize her kesimden vatandaşlarımız ile tüm Kıbrıscık dostlarını bekliyoruz." dedi.

CHP Bolu İl Başkanı Kazım Karsu 9-10 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 25.Kıbrıscık Karagöl Kültür ve Sanat Festivali'ne tüm Bolu halkını davet etti. Festivale ünlü sanatçı Selda Bağcan'nın da katılarak unutulmaz bir konser vereceğini vurgulayan Karsu; "Ramazan bayramı sonrasında Kıbrıscık Belediyemiz tarafından gerçekleştirilecek olan Karagöl Kültür ve Sanat Festivali; Resim sergileri, Halk oyunları gösterileri, Müzik dinletileri, Yöresel sanatçıların konserleri ile dopdolu geçecek. 10 Temmuz Pazar günü ise Çankaya Belediyesi Hay-tur (Halk Dansları Topluluğu) ve Selda Bağcan festivalin finalinde sahne alarak vatandaşlarımıza unutulmaz bir gün yaşatacaklar. Festivalimize tüm Bolu halkını ve Kıbrıscık dostlarını bekliyoruz." dedi.
Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2016, 11:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128