Karsu; “ Her kesimden vatandaşımızı festivale ve kutlamalara davet ediyorum”

CHP Bolu İl Başkanı Kazım Karsu, Mudurnu 15. Uluslararası İpekyolu Kültür Sanat ve Turizm Festivali ile Atatürk’ün Bolu’ya Gelişinin 82. ‘inci Yıldönümü Kutlama Etkinliklerine tüm Bolu halkını davet etti.

Karsu; “ Her kesimden vatandaşımızı festivale ve kutlamalara davet ediyorum”
Haber: Kasım ŞAHİN

CHP Bolu İl Başkanı Kazım Karsu,  Mudurnu 15.Uluslararası İpekyolu Kültür Sanat ve Turizm Festivalinin Bolu tarihinin en önemli festivallerinden biri olduğunu söyledi. Karsu; “ Kosova, Ahıska Türkleri, Somali, Bangladeş, Çad ve Filistin ekiplerinin ağırlanacağı festival 15 Temmuz Cuma Geleneksel Esnaf Duası ile başlayacak. Çankaya Belediyesi HOYTUR, Kartal Belediyesi AGON, ve Havsa Belediyesi Halk Dansları Ekiplerinin renk katacağı festivalde her yıl olduğu gibi sünnet şöleni, karakucak güreşleri ve yemek yarışması gibi etkinlikler gerçekleştirecek. 17 Temmuz Pazar Günü Şeyh-ül İmran Anma günü festivalin son gün etkinlikleri arasında yer alıyor. Her kesimden vatandaşımızı Mudurnu Belediyemizin gerçekleştireceği 15. Uluslararası İpekyolu Kültür Sanat ve Turizm Festivaline davet ediyorum” dedi. Festivale CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve CHP Gaziantep Milletvekili Mehmet Gökdağ’ın katılacağını da sözlerine ekleyen Karsu “  Dopdolu bir festival Bolu Halkını bekliyor”  şeklinde konuştu.
“Ulu Önderimizin Kentimize Gelişinin 82’inci Yıldönümünü Coşkuyla Kutlayacağız”
CHP Bolu İl Başkanı Kazım Karsu, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün Bolu’ya gelişinin 82’inci Yıldönümü kutlama etkinliklerine Bolu halkını davet etti. Karsu; “ Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kentimize gelişinin 82’inci Yıldönümünü her yıl olduğu gibi bu yılda büyük bir coşku ile kutlayacağız. 17 Temmuz Pazar günü gerçekleştirilecek olan etkinliklere tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.
  
Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2016, 15:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128