Katil zanlısı sevgilisi çıktı

Bolu’da dün akşam oturduğu ev başına iki defa vurulan sert cisimle öldürülen Nurten Çelikbaş’ın cinayeti çözüldü. 31 yaşındaki bir çocuk annesi genç kadının katil zanlısı sevgilisi olan 2 çocuk babası TIR şoförü Şinasi Kahraman olduğu ortaya çıktı. Asayiş Şubesi Cinayet Bürosu’nun deneyimli dedektiflerinin yaptığı detaylı araştırma sonrası katil zanlısı Kahraman olaydan sonra Mudurnu ilçesinde sabaha karşı yakalandı. Katil zanlısı cinayeti odunla işlediğini itiraf etti.

Katil zanlısı sevgilisi çıktı

Haber: Kasım ŞAHİN

Dün Akşam saat 18.30 sıralarında Kültür Mahallesi Atilla Sokak numara 3’deki evinde yalnız başına otururken sevgilisi olduğu iddia edilen Şinasi Kahraman,  genç kadının evine girdi. Evin salon kısmında ağız münakaşası yapan katil zanlısı kıskançlık krizine girince sobanın yanında bulunan odunla Çelikbaş’ın kafasına iki kez vurarak kanlar içersinde bırakarak olay yerinden kaçtığı öğrenildi.

Asayiş Şubesi Cinayet Bürosu’nun dedektifleri tarafından Mudurnu ilçesinde yakalanarak şubeye getirilen katil zanlısı Şinasi Kahraman burada suçunu itiraf ederek, “Nurten ile ilişkimiz vardı. Ama, bu olaydan birkaç önce Nurten’in bir sevgilisi daha olduğunu öğrenince beynimden vurulmuşa döndüm. Olay akşamı kendisiyle konuşmaya gittiğimde beni sevmediğini söyleyince kıskançlık krizine girdim ve bir anda sobanın yanında ki odunu gördüm. Ne yaptığı bilmeden kafasına iki kez vurdu. Kanlar içersinde yere düştü. Birkaç saniye nefes alıp veremediğini dinledim. Nefes almadığını görünce öldüğünü hissedip hemen olay yerinden kaçtım. Çok pişmanım” dediği öğrenildi.

Asayiş Şubesi’nin deneyimli ekipleri cinayetten sonra genç kadının annesini ifadeye aldı. Çelikbaş’ın annesi kızının iki kişiyle ilişkisi olduğunu belirterek her iki kişinin de ismini verdi. İki isim üzerine yoğunlaşan Cinayet Bürosu ekipleri sevgilerden biri olan Kahraman’ı Mudurnu ilçesinde diğerini ise Bolu merkezde sorguya aldı. Mudurnu ilçesinde yakalanan zanlı suçunu itiraf etti. Cinayette kullanılan odun da delil olarak alındı. Asayiş Şubesi Cinayet Bürosu’nda ifadesi alınan TIR şoförü Kahraman, “Adam öldürmek” suçundan tutuklanarak cezaevine konuldu. Adliye sevk edilen ikinci sevgili ise serbest bırakıldı.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2015, 11:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128