Kavga eden baba-oğul, polislere saldırdı##hb_yeni.gif

Bolu'da aralarında çıkan tartışma nedeniyle kavga eden baba ile oğlu, kendilerini ayırmak için gelen 2 polis memurunu darp etti.       Köroğlu Mahallesi Papatya Sokak Kundakçı Apartmanı'nda oturan...

Kavga eden baba-oğul, polislere saldırdı##hb_yeni.gif

Bolu'da aralarında çıkan tartışma nedeniyle kavga eden baba ile oğlu, kendilerini ayırmak için gelen 2 polis memurunu darp etti. 
     Köroğlu Mahallesi Papatya Sokak Kundakçı Apartmanı'nda oturan Rıza A. ile oğlu Barış A, arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle kavga çıktı. 
     Kavgayı gören vatandaşların durumu bildirmesi üzerine olay yerine gelen polis ekibi, tarafları ayırmak için araya gerdi. 
     Polisin müdahalesine sinirlenen baba oğul, kavgayı bırakarak kendilerini ayırmaya çalışan polis memurları, Osman E. ve Ömer Ö'yü darp etti. 
     Çağrılan takviye polis ekipleri tarafından gözaltına alınan Rıza ile oğlu Barış A, polis merkezine götürülürken, meslektaşları tarafından hastaneye kaldırılan polis memurlarından Ömer Ö'nün parmağına 6 dikiş atıldığı öğrenildi.Gözaltındaki Rıza A. ile oğlu Barış A'nın emniyetteki işlemleri sürüyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128