Kaya MÜSİAD’ı ziyaret etti

AKP Bolu milletvekili aday adayı Doç.Dr. Ferudun Kaya sivil toplum kuruluşları ziyaretlerine MÜSİAD ile devam etti. Burada Bolu Şube Başkanı Eyüp Uzun ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Bolu’daki ticaretin gelişmesi ve iş imkânlarının artırılması konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Kaya MÜSİAD’ı ziyaret etti
  “MÜSİAD 11.000'i aşan üyesi ile 45.000’e yakın işletmeyi temsil eden ve yaklaşık 1.600.000 kişiye istihdam sağlayan, güçlü bir Sivil Toplum Kuruluşudur” diyen Kaya, MÜSİAD’ın iş dünyasına olduğu kadar toplumun diğer kesimleri için de örnek bir eğitim, rehberlik, danışmanlık merkezi haline geldiğini belirtti. Bolu Şube Başkanı Eyüp Uzun’a ve yönetim kurulu üyelerine MÜSİAD’ı Bolu’ya getirdikleri için teşekkür etti.

“MÜSİAD’a destek olacağım”

AKP aday adayı açıklamasını şu şekilde tamamladı; “Bir eğitimci olarak, bir finans doçenti olarak ben de bu misyona hizmet etmeyi amaç edinmiş bulunmaktayım” Kaya; “MÜSİAD Bolu’da işi ve aşı artırmayı amaç edindiği için şube açtı ise elini taşın altına koyduysa; ben de şayet AK Parti Genel Merkez tercih eder ve Bolulu hemşerilerim seçerse MÜSİAD’a Bolulu hemşehrilerimizin verdiği yetki ile güçlü bir şekilde destek olacağım. Bende MÜSİAD ve MÜSİAD gibi Türkiye’nin gelişmesine katkıda bulunmak isteyen tüm STK’ların hizmetinde olacağız.”

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2015, 17:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128