“Kaygana Mahallesinin çehresini değiştireceğiz”

Mudurnu Belediye Başkanı Mehmet İnegöl, Kentsel Dönüşüm nedeniyle sıkıntılı oldukları Kaygana Mahallesindeki çarpık yapılaşma durumundan dolayı düzenleme yapmak istediklerini belirtti.

“Kaygana Mahallesinin çehresini değiştireceğiz”
 Mustafa Acet/Mudurnu

 

Mudurnu Belediye Başkanı Mehmet İnegöl “Kentsel dönüşüm olarak yapacağımız alan çalışması 100 bin TL’ye mal olacaktı. Belediye olarak biz bunu 31 bin TL’ye mal edecektik halkımız kabul etmedi. Bizde Meclis kararıyla birlikte buraya yol ve kaldırım çalışması, bisiklet yolu yapmaya karar verdik” diye konuştu. Başkan İnegöl, “Avrupa standartlarına uygun olarak biz bu işi üstlendik ve görevimizi de elimizde bulunan imkanlarla tamamlayacağız. Asfalt şantiyemiz olmamasından dolayı yol kaldırımları Kilit Parke taşıyla döşeyerek kullanışlı bir hale getireceğiz “dedi.

 

Karacabey Mahallesi halkı tozlu yolda yürümekten kurtulacak

 

Mudurnu İlçesi ile Nallıhan Yolu Üzerinde bulunan sapaktan itibaren 150 hanelik Karacabey Mahallesinin 7 km lik kısmına Kilit taş döşeyerek mahalle halkımızı tozlu yollarda yürümekten kurtaracağız. Alt yapısını yaptığımız Karacabey mahallesinin şimdide yoluna el attık” diyen Başkan İnegöl, “Elimizdeki imkânları kullanarak ilçemiz için en iyisini yapmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2013, 18:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER