Kayıt yaptıran öğrencilere Burs+Umre Ziyareti+ Laptop+ Hediye Çeki

Bolu’da oluşumunu tamamlayarak geçtiğimiz aylarda faaliyete geçen İmam-Hatip Okulları Koordinasyon Kurulu, TEOG sınavında ter dökerek 440 ve üzeri puan alan öğrencilerin tercihlerini İmam-Hatip Okulları’ndan yana kullanmaları için önemli bir projeye imza attı. Kurul, okula kayıt yaptıran öğrencilerden dereceye giren başarılı öğrencilere bir yıl boyunca burs desteği, dizüstü bilgisayar ve okul ihtiyaçlarına yönelik hediye çeki verecek. Ayrıca sömestr tatilinde ücretsiz umre ziyaretine götürecek.

Kayıt yaptıran öğrencilere Burs+Umre Ziyareti+ Laptop+ Hediye Çeki

Bolu Belediyesi ile kentin önde gelen sivil toplum kuruluşlarının destek verdiği İmam-Hatip Okulları Koordinasyon Kurulu, başarılı öğrencilerin İmam-Hatip Liselerine tercihlerini yönlendirmek adına reddedilemeyecek bir projeyi hayata geçiriyor...  

Eğitimci Zekai Öztürk başkanlığında oluşan Kurul, TEOG sınavından 440 ve üzeri puan alarak 2015-2016 Eğitim ve Öğretim dönemi okul tercilerini Bolu Altındağ Belediyesi Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesi ile Bolu Erkek Anadolu İmam-Hatip Lisesi’nden yana kullan başarılı öğrencileri burs, hediye çeki ve umre ziyareti ile ödüllendirecek.

ÖZTÜRK: “DESTEKÇİNİZ OLACAĞIMIZA SÖZ VERİYORUZ”

Çok sayıdaki sivil toplum kuruluşunun desteği ile hayat bulan proje hakkında bilgiler veren İHO Bolu Koordinatörü Zekai Ötürk, hedeflerinin manevi değerlere sahip çıkan ve şuurlu nesiller yetiştirmek olduğunu belirterek; gençlere ve ailelerine çağrıda bulundu. 

Öztürk, “İmam-Hatip Okullarımız hiçbir siyasi maksadı olmayan, tamamen milli eğitim müfredatına uygun, vatan ve millet sevgisini önceleyen, manevi değerlerimize sahip çıkan ve şuurlu nesiller yetiştiren kurumlarımızdır. Sizler burada alacağınız eğitim ile geleceğin mimarları, doktorları, öğretmenleri, sosyologları, sporcuları, sanatçıları, hâkimleri, müftüleri, bürokratları olacaksınız… Bizler de İHO Koordinasyon Kurulu olarak sizlere sahip çıkıp gönüllü destek olacağımıza, hiçbir çıkar gözetmeden İmam-Hatip Okullarımızı en iyi okul yapacağımıza söz veriyoruz. 

Bu hedeflerimiz doğrultusunda TEOG sınavından 440 ve üzeri puan alarak tercilerini Bolu Altındağ Belediyesi Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesi veya Bolu Erkek Anadolu İmam-Hatip Lisesi’nden yana kullanan öğrencilerimizden;  ilk 10 öğrenciye umre ve bir yıl burs, ikinci on öğrenciye dizüstü bilgisayar (laptop) ve bir yıl burs, üçüncü on öğrencimize bir yıl burs ve dördüncü on öğrencimize ise okul ihtiyaçlarına yönelik hediye çeki ile ödüllendireceğiz. İmam-Hatip Okulları Koordinasyon Kurulumuz hakkında detaylı bilgi edinmek isteyen tüm veli ve öğrencilerimiz 0505 914 4510 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirler” dedi. HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2015, 19:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128