Kaza mı? İntihar mı?##hb_manset.gif

Bolu Emniyet Müdürlüğü İzzet Baysal Polis Merkezi Amirliği’nde bekçi olarak görev yapan Yahya Özdemir’in psikolojik tedavi gören 19 yaşındaki oğlu Özgür Özdemir, oturduğu evlerinin...

Kaza mı? İntihar mı?##hb_manset.gif

Bolu Emniyet Müdürlüğü İzzet Baysal Polis Merkezi Amirliği’nde bekçi olarak görev yapan Yahya Özdemir’in psikolojik tedavi gören 19 yaşındaki oğlu Özgür Özdemir, oturduğu evlerinin 5. Katından aşağıya düştü. Özgür Özdemir, yere düşmeden önce olay yerinden geçen çaycı Metin Yiğit’in üzerine, daha sonra da yere düştü. Özgür Özdemir'in kaldırıldığı hastanede yaşamını kaybettiği öğrenildi.

 

Bolu'da 5'inci kattan düşen 19 yaşındaki Özgür Özdemir hayatını kaybetti. Aktaş Mahallesi'nde bir apartmanın 5. katında oturan Özgür Özdemir, balkondan asfalt zemine düştü. Özdemir'in düştüğünü gören mahalle sakinleri polis ve sağlık ekiplerini arayarak yardım istedi. Köroğlu Devlet Hastanesine kaldırılan Özdemir, hastanede hayatını kaybetti. Olay, saat 14.30 sıralarında İzzet Baysal Polis Merkezi karşısındaki apartmanda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, uyuşturucu ve psikolojik tedavi gördüğü öğrenilen Özgür Özdemir (19), tedavisi tamamlandıktan sonra bir işe girerek çalışmaya başladı. İzinli olduğu için pazartesi günü evden dışarı çıkmayan Özdemir, 5. kattaki evlerinin penceresinden aşağı düştü. Tepsiyle çay servisi yapan çaycı Metin Yiğit’e çarpan genç, daha sonra beton zemine çakıldı. Özgür Özdemir olay yerindeki ilk müdahalenin ardından ambulansla kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederken, omzundan yaralanan çaycı da İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi’ne kaldırıldı. Polis gencin intihar ettiği ihtimali üzerinde dururken, Özgür Özdemir’in babası Yahya Özdemir’in Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı İzzet Baysal Polis Merkezi Amirliği’nde bekçi olarak görev yaptığı öğrenildi. Olayla ilgili inceleme sürüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128