Kazadan yara almadan kurtulan bebek hayata böyle baktı

Bolu’da dün meydana gelen trafik kazasında araç kullanan babasının kucağında seyahat eden bebek yara almadan kurtulurken, 112 sağlık ekiplerinin kucağındaki bakışları her şeyi ortaya koyuyordu.

 Kazadan yara almadan kurtulan bebek hayata böyle baktı

Haber: Kasım ŞAHİN

Kaza dün saat 12.00 sıralarında Belediye Nikah salonu ile Boluspor’un Karaçayır tesislerinin arasında meydana geldi. 34 AG 5890 plakalı aracın sürücüsü Öner Dağlar kucağına daha 5 aylık bebeğini alarak Siteler camii istikametine gitmek isterken bir anda yolun sağına bakmadan yola çıktı. Bu esnada Karaçayır tesislerine gitmek isteyen ve Kocadağ Metal’in sahibi 14 BL 965 plakalı aracın sürücüsü Süreyya Kocadağ fren yapmasına rağmen araca çarpmaktan kendini kurtaramadı.

Kaza sonrası trafik ekiplerine olayı anlatan Kocadağ; “Yavaş gitmeme rağmen araca çarpmayı önleyemedim. Çarptığım aracın sürücü kucağına bebeğini almış bu şekilde araç kullanıyordu. Ayrıca ön koltukta da eşinin kucağında çocuk vardı. Birden bire araç önüme çıktı ve fren yapmama rağmen kaza meydana geldi. Sürücü sağına soluna bile bakmadan yola fırladı. Allahtan kimseye bir şey olmadı” dedi.

Diğer yandan 34 plakalı araç içerinde bulunan 3 çocuk ve iki kadın kazadan ciddi derecede yara almadan kurtulurken, aracı kullanan babasının kucağında bulunan 5 aylık bebek ise 112 sağlık ekiplerinin kontrolünden geçirildi. Kazadan yara almadan kurtulan ve sağlık ekiplerinin kucağında ambulansa götürülen bebeğin hayata bakışı ise adeta hafızalara kazındı ve olayın ne kadar ciddi olduğunun bir göstergesiydi.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2016, 18:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128