Kazayla ilgili kahreden haber!

Kazanın ardından hastaneye kaldırılanlar arasında yer alan 16 yaşındaki Doğan Başaran da vardı. Başaran tüm müdahalelere rağmen hayata tutunamadı. 8 aylık bebeğin yoğun bakımdaki mücadelesi ise sürüyor.

Kazayla ilgili kahreden haber!

Haber: Erdal Tanrıverdi

Bolu Dağı Tüneli'nde dün meydana gelen zincirleme kazada, 18 araç çarpıştı. Yaralanan 31 kişiden 17'si, hastanelere kaldırılırken, diğer yaralılara ise kaza yerinde müdahale edildi. Bolu Tüneli'ndeki korkunç kazayla ilgili kahreden haber! Yaralı çocuk hayatını kaybetti, 8 aylık bebek yoğun bakımda

2 BACAĞI KOPTU

Ağır yaralı olan ve 2 bacağı da kopan Doğan Başaran, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ameliyata alındı. Kaza yerinde bulunan bacakları da ambulansla hastaneye götürüldü. Başaran, doktorların tüm müdahalelerine rağmen gece yaşamını yitirdi.

Bolu Tüneli'ndeki korkunç kazayla ilgili kahreden haber! Yaralı çocuk hayatını kaybetti, 8 aylık bebek yoğun bakımda

BEBEK YOĞUN BAKIMDA

Kazada ağır yaralanan 8 aylık ismi açıklanmayan bebeğin ise Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin yoğun bakım ünitesinde tedavisi sürüyor. Bebeğin hastanede bekleyen ailesi, doktorlardan gelecek iyi haberi bekliyor. Diğer yaralıların ise sağlık durumlarının iyi olduğu ve hastanede tedavilerinin sürdüğü öğrenildi. Bolu Valisi Ahmet Ümit de hastanede yaralıları ziyaret etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128