Kentin görünümü değişiyor

Bölgenin en iyisine sahip Bolu Belediyesi şantiyesinde üretilen bordür, parke taşı, beton borular şehrin alt ve üst yapısında kullanılarak şehrin görünümünü değiştiriyor.

Kentin görünümü değişiyor

HABER: Aysun BEYKOZ

Altyapısı tamamlanan mahalle ve sokakları kendi şantiyesinde ürettiği parke taşlarıyla döşeyen Bolu Belediyesi şehrin görünümü değiştirerek mahallelerden de beğeni alıyor.

Günlük ortalama 700 metrekare parke taşı üretilen parke taş fabrikasında, üretilen taşlar gri ve kırmızı olarak kaldırım ve yollara döşeniyor. Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz; “Kentin hem güzel görünümü açısından ve daha kullanışlı olmasından dolayı parke taşlarını tercih ediyoruz. Ekiplerimiz şimdi Aktaş ve Çıkınlar mahallesindeki kaldırım ve yolları parke taşı ile döşüyorlar. Vatandaşlarımız da bu uygulamadan çok memnun. Altyapısı biten mahallelerimizde üst yapıyı da oluşturuyoruz. Biz bu parke taşlarını kendi şantiyemizde üretiyoruz. Buradan çok değerli vatandaşlarımıza bir müjde daha vermek istiyorum. İnşallah çok yakında tamamen son teknolojiye sahip ikinci bir parke taş makinamızda üretime geçecek. Bölgenin en iyi şantiyesine sahip olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2016, 19:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 5 yıl Önce

bir yandan döseniyor bir yandan muhtelif sebeplerle sökülüyor.ve hala yollar kötü,arabalara yazık.

SIRADAKİ HABER

banner128