Kesinlikle İstifa Etmedim

CHP Bolu Merkez ilçe başkanı Faruk İyigün görevinden istifa etmek gibi bir düşüncesinin olmadığını söyleyerek bu konuda yapılan haberlerin maksadını aştığını söyledi. CHP Bolu Merkez ilçe başkanı...

Kesinlikle İstifa Etmedim

CHP Bolu Merkez ilçe başkanı Faruk İyigün görevinden istifa etmek gibi bir düşüncesinin olmadığını söyleyerek bu konuda yapılan haberlerin maksadını aştığını söyledi.

CHP Bolu Merkez ilçe başkanı Faruk İyigün parti binasında düzenlediği basın toplantısında CHP Merkez ilçe başkanlığı görevinden istifa etmediğini söyledi. Cuma günü çalışma arkadaşlarıyla paylaştığı bazı düşüncelerin kamuoyuna yanlış yansıtıldığını belirten İyigün “CHP üyelerine, partime ve ülkeme sorumluluklarım her geçen gün artmıştır. Bu ilke ve bakış açım hiçbir zaman değişmemiştir ve değişmeyecektir” dedi. İyigün; “Bu sorumluluklarımın bilinciyle Bolu kamuoyuna ve partililerime görevimin başında olduğumu belirtir. Cumhuriyet Halk Partisinin ilkelerinin topluma yansıtılması düşüncesinin Bolu merkez ilçede önderliğini sürdüreceğimi Bolu kamuoyu ile paylaşırım” biçiminde konuştu. CHP Bolu Merkez ilçe başkanı Faruk İyigün kızının İstanbul’da işe girmesi ve İstanbul’da ayrı bir ev açması nedeniyle yaşamında bir takım değişikliklerin olduğunu söyledi. İyigün;”Sık sık İstanbul’a gitmem gerektiğinden, bu gelişmeleri 12 Ekim tarihinde gerçekleştirdiğim ilçe yönetim kurulunda çalışma arkadaşlarımla paylaştım. Fakat daha toplantı bitmeden bazı internet sitelerinde ‘Kamuoyuna yansımayan fakat içerside süren tartışma ve gerilimlere dayanamayan ve temsil anlamında bir sıkıntılar yaşadığı öğrenilen merkez ilçe başkanı Faruk İyigün istifa etti.’ gibi bir haber internet ortamında yayınlandı. Çalışma arkadaşlarımla paylaştığım bu durumun dedikodusunun yapılması ve yanlış aksettirilmesi beni ve bana destek veren yönetim kurulu üyelerimi, bize parti içi çalışmalarında gönülden destek veren tüm üyelerimizi üzmüştür. Emekli olduğum günün ertesinde gönül verdiğim Cumhuriyet Halk partisine üye olarak, partimin tüm çalışmalarına eksiksiz destek vermeye çalıştım. Partimin her kademesinde çalışarak beni merkez merkez ilçe başkanlığı makamına layık gören CHP üyelerine, partime ve ülkeme sorumluluklarım her geçen gün artmıştır. Bu ilke ve bakış açım hiçbir zaman değişmemiştir ve değişmeyecektir. Bu sorumluluklarımın bilinciyle Bolu kamuoyuna ve partililerime görevimin başında olduğumu belirtir. Cumhuriyet Halk Partisinin ilkelerinin topluma yansıtılması düşüncesinin Bolu merkez ilçede önderliğini sürdüreceğimi Bolu kamuoyu ile paylaşırım” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128